reklama

Porodnice Havlíčkův Brod

Založila: Lída, 08. 09. 2017, 21:27

Vložit nový příspěvek

 • Lída Vloženo 08.09. 2017, 21:27 Reagovat Kotva

  Ahoj všem,

  prosím máte někdo zkušenosti s porodnicí v Havlíčkově Brodě. Zajímá mě vše.  Díky za odpovědi.

   

 • Příspěvků: 8253
  Oblíbená: 2

  zorach Vloženo 09.09. 2017, 21:30 Reagovat Kotva

  Ahoj, mám tři děti 8, 6apůl, 4 a všechny tři jsou narozený v HB. Byla jsem spokojená naprosto se vším.

 • Janči Příspěvků: 4164
  Oblíbená: 14

  Janči Vloženo 10.09. 2017, 23:00 Reagovat Kotva

  Ahoj Lído. Osobně jsem v HB nerodila, ale znám hodně mamin, co tam jely rodit (od nás cca 60 km). Stojí to za to. Druhé dítě jsem chtěla rodit tam, ale nechtěla jsem být 60km od syna (a spoustu dalšího). Ve zkratce - doporučuji. Jsou tam (prý) ochotní, milí, příjemné prostředí (opravdu vhodně zařízené), rozkojí tě, pomůžou se vším, co potřebuješ. Asi takhle... mamky, které rodily v HB zářily štěstím, maminy, které rodily jinde (první dítě) z toho byly dost v šoku... Sealed

 • Iva Vloženo 10.09. 2017, 23:26 Reagovat Kotva

  Já jsem rodila dvakrát v HB. Vše bylo super. Porodní asistentky i lékařky milé. Vše vždy vysvětlili. Teď jsou tam zrenovované i porodní sály. Snad jediný problém, který sem měla, byl při prvním porodu: Nešlo mi kojení a sestry neměly stále čas na pomoc s přikládáním, donešení odsávačky atd. Ale bylo tam zrovna hodně "narváno".

 • Příspěvků: 8253
  Oblíbená: 2

  zorach Vloženo 12.09. 2017, 19:47 Reagovat Kotva

  Musím doplnit, že já měla problém s kojením, hlavně u prvního dítěte. A pomáhali mi nesksutečně. Jsem přesvědčená, že kdybych nerodila tam, nekojila bych. Všechny tři děti jsem kojila dlouhodobě :-)

 • Iva Vloženo 12.09. 2017, 23:48 Reagovat Kotva

  Reakce na [1022402]:Já teď napodruhé také neměla problém a s kojenim mi pomáhali. Ale jak jsem psala pri narození první dcery bylo v porodnici uplně plno.Ve stejný den s námi se narodilo dalších 10 miminek.Napriklad rano přišla sestra,ze mi pujci odsavacku,aby se mi konecne spustilo mleko(byla sem treti den po císaři a stale nic), prinesla ji vecer po me urgenci a ze za chvíli mi prijde dat instrukce k používání,  prisla az další den ráno.Podobně  to probihalo s zadostmi o pomoc s prikladanim. Fakt sem z toho byla na dně.Ale myslím, že nestihali a byl to výjimečný stav . A přes vse sem nakonec uspesne 20 měsíců kojila.

 • Dorys Vloženo 17.09. 2017, 20:11 Reagovat Kotva

  Ahoj, já rodila první v HB a do třech týdnů budu rodit druhé taky tady. U prvního jsem se rozkojila až po pěti dnech, ale být jinde, asi bych nekojila. Porod těžkej, ale dobrý. Kdo tam rodí druhé a první rodil jinde, je to trochu jiné. Jedou fakt na přirozené porody, nebudou ti chtít nic dát... tedy aspoň moje zkušenost a okolí.

 • Příspěvků: 8253
  Oblíbená: 2

  zorach Vloženo 04.10. 2017, 21:21 Reagovat Kotva

  No já vždy přijela a do dvou hodin se děti narodily, tedy nebyl čas ani na epidural ani na atb, když jsem měla infekci dole :-)....vše bylo vždy v pořádkuWink

 • Anonym Vloženo 04.12. 2022, 01:29 Reagovat Kotva

  Rodila jsem v porodnici v HB. Sestřičky i doktoři jsou zde ochotni a velmi dobří. Výborný je pan primář Antonín. Dle mého názoru ale na oddělení sestinedeli jsou příliš zaměření jen a pouze na přirozene kojení, a přes něj nejede vlak. Důležitá jsou ale i jiná témata než pouze kojeni napr.pece o miminka v době nemoci, nachlazeni, pohybový aparát, polohování atd. Takže maminky, kterým se vyskytne nějaký problém a nejde jim kojit, tam mohou pocitovat nátlak ze strany doktorek a sestricek z dětského oddělení. Přitom je spousta hlavně mladých maminek, které musí volit náhradní umělou stravu, i když to původně neměly v planu. Nebo naopak maminky, které z nejakeho důvodu kojit nechtějí a plánuji umělou stravu. Takovým bych porodnici v HB nedoporucila. Např. porodnice v Pardubicich není zaměřena jen a pouze na přirozene kojení, není nutné se obávat, pokud to některé mamince nejde a volí jiný způsob vyzivy.

Vložit nový příspěvek
Připojit další soubor

reklama
reklama

Reklamní články

reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist