Posledni MS Duben 2015 : )
Autor: Sweet26 13.6.2015 v 09:40
AHoj holky najde se tu některá , která skončila menstruací v Dubnu :) 
Autor: zdenka 13.6.2015 v 12:48
Ahoj ja jsem měla poslední 23.4.2015 :)))
Autor: zdenka 13.6.2015 v 12:50
Jak jsi na tom jak se citis? Já nemam skoro žádné problémy kdyby mi nevynechal menstruace tak o tom ani nevím ale tak stejně jsem to měla při prvním tehotenstvi
Autor: Lucinda 13.6.2015 v 21:46
Ahoj ja mela 15.4 :) zle mi nijak neni :)
Autor: Eliška 17.6.2015 v 14:10
Já 26.4.
.. jsme na fóru Ledňáčci 2016, tak se přidejte 
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55