Pozitivní testy, přitom mám antikoncepční tělísko
Autor: Kacka 29.11.2018 v 23:04
Ahoj chci se jen zeptat s partnerem jsme spolu 2 měsíce ale mám teď jeden problém mám antikoncepční tělísko ..
Před nějakou dobou jsme měli spolu styk a už je to. Cca 6-7 týdnu co jsem nedostala MS. Dělala jsem si dva tehu testy a vyšli mi pozitivní...chtěla bych se zeptat zda je tu možnost otěhotnění... Zítra mám jít k doktorovi tak uvidíme...
Autor: Ivuška 29.11.2018 v 23:32
Ahoj, pokud vyšly pozitivní testy,tak si myslím, že je těhu jisté téměř 100procentne.Už jsem slyšela, že tělìska občas selhávají.
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 27.6.2026 v 01:33
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55