reklama

Přesnídávky - jaké kupujete?

Založila: Ada, 15. 08. 2019, 08:06

Vložit nový příspěvek

  • Ada Vloženo 15.08. 2019, 08:06 Reagovat Kotva

    Ahoj, chtěla bych se zeptat, jaké kupujete přesnídávky? Věříte českým značkám, nebo berete z Německa? Já z českých beru (smazáno), kterou objednávám přes jejich eshop(smazáno), jinak ještě (smazáno).. Máte odzkoušené třeba (smazáno) atp.? Jak jste s kvalitou spokojené? Předem děkuji za jakékoliv odpovědi Innocent

  • Irča Vloženo 15.08. 2019, 20:03 Reagovat Kotva

    Kupovala jsem z DM a taky právě ty Hami a oboje mi přišli chuťově dobré. Jen Hami skoro nikdy nemá přesnídávku třeba jednodruhovou, buď má přidané jablko nebo banán. Právě v DM jsou kolikrát přesnídávky jednodruhové, třeba hruška, kterou jsem malé dávala, když měla zácpy. Přesnídávky jsem nakupovala i přes internet, možná pilulka nebo fido, už nevím, ty netové obchody, ale právě mi šlo o ty hruškové. Vybírala jsem vždy přesnídávky bez přidaného cukru, chutnaly jí.

  • Irča Vloženo 15.08. 2019, 20:05 Reagovat Kotva

    Jiank z českých byli dost na nic Hallo, Hamé, ty moje malá ani nechtěla. Byly takové vodvější, ale ony ty výrobci pro děti se celkem předhánějí, aby byla kvalita dobrá a bez přidaných cukrů, takže mám za to, že sehnat kvalitní přesnídávky opravdu není problém.

Vložit nový příspěvek
Připojit další soubor

reklama
reklama
reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist