Příkrmy
Autor: monika 8.6.2015 v 14:12
Zdravím maminky,
Uvítala bych nápady a rady ohledně příkrmů.Dcerce bude za chvíli 5 měsíců a příkrmy dáváme od ukončeného 4 měsíce.Začala jsem mrkvičku a ovocnými přesnídávky a nyní dáváme vanilkovou kašičku.Co ještě mohu začít podávat z ovoce zeleniny...Začali jste podávat v tomto věku i nějaké masíčko? A co brambor? Mastíte em je něčem nebo je podáváte suché.A co z tekutin podáváte i přesto že kojíte.ďěkujilu ji všem za rady a inspiraci
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 27.6.2026 v 23:24
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55