reklama

Propíchnout ouška nebo nastřelit náušnice

Založila: Ivča79, 28. 02. 2015, 20:21

Vložit nový příspěvek

 • Příspěvků: 10
  Oblíbená: 0

  Ivča79 Vloženo 28.02. 2015, 20:21 Reagovat Kotva

  Ahoj holky,

  máte někdo zkušenost s propíchnutím oušek nebo nastřelením náušnic?Zajímalo by mě co je lepší a kdy jste nechávali holčičkám dát?Díky za odpovědi.

 • mazlenka Příspěvků: 407
  Oblíbená: 0

  mazlenka Vloženo 28.02. 2015, 20:38 Reagovat Kotva

  Ahoj Ivčo.

  Ja nechavala oběma dcerám náušnice nastřelit.Je to otázka minuty, děti zaplakaly chviličku kvůli leknutí a za pár vteřin byl klid.Moje kamarádka nechala první dcerce náušnice pichnout a říkala, že šílený řev, strašně krve, obě uši musela mit v gaze a zalepene.U druhe už nechala nastřelit a naprosta spokojenost. Nechavala jsem jim to dělat kolem 4teho měsíce.

 • Jehlice Vloženo 28.02. 2015, 21:43 Reagovat Kotva

  Ahojky, aplikovat můžeš jedno i druhé po první Hexavakcíně. Nechávala jsem malé nastřelit náušnice v pěti měsících a naprostá spokojenost. Je s tím méně práce :-) Měla jsem strach, že to špatně vydezinfikuju (klasické náušnice musíš předem naložit do lihu, aspoň na 24 hod), navíc jsem se bála, že si za to bude tahat nebo jí to něčím zatrhnu třeba při oblékání. A v neposlední řadě jsem měla obavy i z toho krvácení-po nastřelení ani kapka, malá trošku fňukala, ale to bylo spíš tím, že jsme ji omezovaly na pohybu :-) navíc i ty nastřelovací mají spoustu krásných tvarů a barev, nemohla jsem si vybrat :-) ani se mi nechce jí je sundat.
 • alice Vloženo 28.02. 2015, 22:40 Reagovat Kotva

  Ahoj. My jsme nechali náušnice také nastřelit. Stejně jako jehlice jsem se bála., že o ty klasické zadrhnu při oblékání nebo si za ně bude Štěpka tahat, protože jsme to kvůli plavání nechali až po skončení kurzu na začátek léta, kdy už jí bylo skoro 10 měsíců. Zvládla to naprosto v pohodě. Zabrečela trošku, ale spíš proto že se jí nelíbilo, že jí drží někdo cizí a nemůže se hnout. Hned jak mi jí dali zpět, tak bylo po breku. Ty pecičky mají krásný. My máme kytičku z modrých kamínků, je z lékařské ocele a může jí mít dle dr. na trvalo. Moc se mi líbí, tak jsme je nechali a nové dostane až je ztratí. Má je už od toho začátku června do dnes a v pohodě.
 • Jana.H Příspěvků: 5927
  Oblíbená: 4

  Jana.H Vloženo 01.03. 2015, 01:07 Reagovat Kotva

  Ahoj, já to také studovala a nevěděla co a jak. Pak mi již dospělá kamarádka řekla, že má naušnice nastřelené a vadí jí, že dírky jsou moc malinké. Nechávala jsem ouška píchnout až v 8 měsících. Kvůli nemoci jsme nemohli dřív. Byla to otázka chvilečky. Píchla, zpětně protáhla naušničku a bylo to. Malá přestala plakat hned jak jsem si jí zase vzala do náručí. Měla gázu a čepičku, ale jen do večera. Žádný problém. Asi záleží jak je paní doktokra šikovná. My jsme měli štěstí. Odběr krve byl proti tomu HOROR!

 • Ema Vloženo 01.03. 2015, 08:06 Reagovat Kotva

  Ahoj, my jsme nechali naušky taky nastřelit, asi ve čtvrtým měsíci. Malá jen zakřičela a bylo. Žádnej problém. Doporučuji.

 • Příspěvků: 10
  Oblíbená: 0

  Ivča79 Vloženo 01.03. 2015, 08:31 Reagovat Kotva

  Ahojky holky, moc děkuji za názory, přikláněla jsem se k tomu nastřelení :-) teď už jsem se díky vám rozhodla,dcerce je necelý měsíc, ale zatím se informuji, asi jí dám také kolem toho 4-6 měsíce. Jsem z Příbrami, tak kdyby jste měl někdo zkušenost z okolí, kde to dobře nastřelují budu ráda. Mějte se hezky, pa
 • Jitka Vloženo 01.03. 2015, 08:35 Reagovat Kotva

  Já jsem malé nechávala nastřelit naušničky min týden. Jediné, co se jí nelibilo, bylo omezení pohybu, paní doktorka ji měla na klíně, já na ní dělala opičky, sestřička nastřelila naušničku, malá se jen trošku lekla cvaknutí toho uzávěru, jinak to bylo rychle, bez pláče, o naušničky není potřeba se nějak extra starat, jen jí je zkusmo protáčím. Vypadají moc hezky. Já sama jsem měla naušnice píchlé i nastřelené, dírka byla menší, to ano, ale ne taková "vytahaná". A přesto se mi do ní vešli všechny typy naušnic...a že jich bylo Laughing

 • Patrusa Vloženo 01.03. 2015, 10:46 Reagovat Kotva

  Nechavala jsem ouska pichnout. Krev zadna, mala plakala, ale dr byl sikovny a bylo to za chvilku hotove.
 • Ivča Vloženo 01.03. 2015, 12:40 Reagovat Kotva

  mám dvě holčičky a obě mají píchané dírky, u obou to proběhlo rychle bez krve a bez problémů.

1 2 3

Vložit nový příspěvek
Připojit další soubor

reklama
reklama
reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist