Ranní nevolnost večer ?
Autor: Sima007 20.7.2014 v 13:26
Dobré nedělní odpoledne všem. Asi před 9 měsíci jsem přestala brát po 6 letech hormonální antikoncepci. Nyní jsem vyčkávala menstruaci, po 36 dnech jsem jeden den špinila, nic víc. A od té doby mám každý večer velké závratě, motání se hlavy jako při kocovině, aniž bych popila alkohol (jen čistá voda s citronem a trochu dobrého jídla). Včera jsem i zvracela (v životě sem nezvracela jindy než po alkoholu). Jediné co mi brání uvěřit těhotenství je jednodenní menstruace a právě to, že nevolnosti jsou až večer. Zprvu jsem to přičítala nízkému tlaku a teplu. Každopádně dnes si plánuji udělat test. Zajímalo by mě, zda i vy jste měli při těhotenství tzv "ranní nevolnosti" až večer. Děkuji
Autor: Hanka 20.7.2014 v 14:10
Ahoj já jsem 10+3tt a nevolnost mám celodenní :-( pomáhá mi Emesin na nevolnost v těhotenství.Mám i známou která má nevolnost jen od 17h večer a taky je těhotná.Takže ,,jen'' ranní nevolnost být nemusí.Test si určitě udělej ten jeden den MS nic neznamená.Je spousta holek co i normálně do 3m těhu menstruovaly.Přeji hodně štěstí :)
Autor: Bára 20.7.2014 v 16:09
Ahojky, udělej si testik ať víš na čem jsi, jsem těhotná a nevolnosti jsem měla hlavně večer, každá to máme jinak někdo jen ráno, někdo celý den a někdo jen večer. Držím pesticky, ať ti testik dopadne jak si přeješ.
Autor: Patrusa 20.7.2014 v 17:37
Ahoj,
jsem tehotna po druhe a u obou tehotenstvi mi bylo spatne vecer. Kazdy to ma jinak.
Autor: Luca* 20.7.2014 v 19:02
Ahoj,
u první dcery jsem měla celodenní nevolnosti a teď u druhé je mi špatně většinou večer. No doporučovala bych ti ten testík...ať vše dobře dopadne
Autor: Dottie 20.7.2014 v 19:45
[595975] ahoj, mě bylo špatně celodenně a pak hlavně večer - přešlo mě to až kolem 20. tt. Doporučuji jíst - já jsem zvracela za celou dobu jen dvakrát, ale musela jsem jíst, hned jak mi bylo špatně - nejlepší byly pufonavé chlebíčky (slané) a nebo sušenky, prostě furt něco do žaludku, jinak se mi chtělo zvracet. Jo a pozor na kyselé - ovoce určitě jez, ale popřípadě to zajídej něčím nekyselým :)
Autor: Sima007 20.7.2014 v 20:06
Díky všem za odpověď :-) Test dopadlo negativně, zkusím schávlně ještě ráno, četla jsem že je vždy po ránu největší koncentrace toho hormonu nebo čeho..a uvidíme :-)
Autor: ladybird9 21.7.2014 v 10:37
[595975] Já teda ranní nevolnosti měla celodenní... takže jistě můžou být večer...
Autor: Karnet 21.7.2014 v 13:43
Ahoj, přidávám se k ostatním maminám. Tvrdím, z vlastní zkušenosti, že RANNÍ nevolnost je blbost (nevím, kdo toto označení zavedl). Mě bylo zle celý den 3měs. v kuse. Drž se, ono to časem přejde ;-)
Autor: Hanka 21.7.2014 v 15:31
Ahojky, souhlasím! Označení RANNÍ nevolnost je dost mimo. Já jsem měla nevolnosti jak se tělu chtělo ... málokdy ráno, hlavně večer a výjmečně přes den v práci ... spíš záleželo co a kdy jsem jedla a jak často .... jinak těhotenský test mi vyšel až na potřetí :-) Doporučuji pro 100% jistotu navštívit gynekologa
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Dovolená
Poslední příspěvek: 9.1.2025 v 18:37
HCG 14 dní po ovulaci
Poslední příspěvek: 5.1.2025 v 13:36
První IVF
Poslední příspěvek: 3.9.2024 v 11:53