Registrace a pražské porodnice
Autor: Terka 16.1.2015 v 11:26
Ještě mě napadlo - já rodila v Klatovech - okresní nemocnice. A díky praxi ve škole jsem viděla několik pražských porodnic a i to, jak to tam chodí a můžu upřímně říct, že v Klatovech jsem měla tolik péče, jako možná tři maminky třeba v Motole nebo na Bulovce. Opravdu - starali se, pečlivě kontrolovali, porodní asistentky u mě byly třeba i hodinu, když se jim něco nezdálo... Prostě maximální spokojenost. Pokud je vše bez problémů, tak doporučuju rodit v menší porodnici, kde Vás nebudou brát jako na běžícím pásu.
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55