Rychlé přibírání plodu

Autor: zdenka   17.1.2013 v 11:36

ahojky vsem je mozne aby mi moje momco co cekam pribiralo o 600g vice podle vyvoje by mela vazit ted 2600gmoje mala vazi 3200g podle ultrazvuku jsem z toho docela paf jsem 36 tydnuLaughing

17.1.2013 v 11:40

Zdeňko já myslím, že to možné je, každé miminko se rodí jinak velké, některé může mít třeba 2 kila a jiné 5 :-) Zapátrala bych i v rodině, jak velká miminka se rodí ze Tvé strany i ze strany manžela, moje PA odhaduje že mimčo bude větší, 3,5-4 kila a já si myslím, že je možné i víc, protože jak manžel, tak jeho bratránek i bratránkovi synové měli všichni přes 4 kila... Tak prostě budeš mít větší mimčo, ono ty informace na netu jsou jen průměry a žádné dítě není průměr Cool Jo navíc UTZ není až tak přesný, prý se odhad dělá podle velikosti kostí - jenže stejně jako v populaci, můžeš mít 2 stejně vysoké lidi, a oba můžou vážit jinak. Takže jako nějakou tragédii to určitě neber, mimčo váží tolik, kolik má :-)

Autor: Jana   17.1.2013 v 13:07

Moc těm údajům nevěř. Prcek měl vážit přes 4 kg a měl 2,90. U malé to byl taky půlkilový rozdíl. Ke konci těhotenství jsou tyhle údaje hodně nepřesné.

Autor: Marie   17.1.2013 v 20:15

Zdeni, já jsem rodila 3. dítě v 38tt. Podle Uz, který dělali den púřed porodem měl malý 3,30 kg a druhý den, když se narodil, tak měl rovná 4 kg. Když jsem čekala před 10 lety druhého syna, tak mně ke konci pořád strašili, že je velký, pořád ho přeměřovali, dělali UZ a měsíc před porodem mě děsili tím, že se blíží ke 4 kg. Když se za měsíc narodil, tak měl 4,10 kg. Byl sice větší, ale čekala jsem podle těch předpokladů pětikilové dítě. Neměj strach, neměla jsem opravdu problém porodit takto velké děti. Takže to bude v pohodě. Přeji krásné a zdravé miminko a co nejlehčí porod.

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Dovolená

Starší děti

Poslední příspěvek: 9.1.2025 v 18:37

HCG 14 dní po ovulaci

Otěhotnění

Poslední příspěvek: 5.1.2025 v 13:36

První IVF

Otěhotnění

Poslední příspěvek: 3.9.2024 v 11:53

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.