Šátky na nošení dětí

Autor: Ev.a   3.7.2012 v 13:54

Ahoj, maminky,

prosím o radu:  JAKÝ POŘÍDIT ŠÁTEK NA NOŠENÍ MIMČA??

Nějak se v tom nevyznám, chtěla bych nějaký kvalitní, ale zase do něj nemůžu investovat tři tisíce...... Budem ho mít jenom tak na občasné nošení, když je potřeba..

Děkuji mockrát za všechny rady!!!!

Autor: Petule   3.7.2012 v 20:51

Ahoj. Tak to jsem řešila úplně stejně. Ale nakonec jsem se bála, že se do toho nezvládnu zamotat  a zůstane nevyužitý a koupila jsem jenom Babyvak a ten byl teda pvní tři měsíce k nezaplacení. Ale to jsem nechtěla psát.

Chtěla jsem poradit kouknout se  v bazárku. Třeba mimibazar, aukro a jiné. Já tam ten babyvak taky koupila a je jako novej a stál mě tak třetinu. Spousta lidí to prodává, protože se mimču v tom nelíbilo, nebo jim to nešlo a je to téměř nepoužité.

4.7.2012 v 08:38

Taky chci pořídit šátek... pro úplně malá miminka je prý lepší pružný šátek, cca do 1/2 roku, protože to vázání je jednodušší (ta pružná látka se prostě přizpůsobí). Pro větší děti se pak kupuje pevnější.

S cenou už tu bylo napsáno, určitě seženeš z druhé ruky levnější.

Autor: Jana   4.7.2012 v 14:18

Já si nedokážu vázat šátek třeba v autě, když prší...  Já mám nosítko cybex z druhé ruky. Používám je od mimča, i občas pro 2 letou dceru. I když ta se pořádně pronese.

Šátek mi fyzioterapeuti moc nedoporučovali. Ale co člověk, to jiný názor.

Autor: Dorka   10.7.2012 v 20:52

Já mám šanami oříšek. Používala jsem ho od narození a používám ho i teď. Malé budou 2 roky. Naučila jsem se vázat základní úvazy, které jsou vhodné na nošení v kolíbce i pro vertikální nošení. Pak třeba do obchodu vážu úvaz ze kterého můžu malou libovolně vyndat a znovu zandat, prostě mám šátek uvázaný pořád :-). Doporučím ti spíš pevný šátek, který využiješ i na větší dětátko. Šanami oříšek je s bambusem, takže je naprosto skvělý jak na léto, tak na zimu a je jemný a zanosí se rychle :-) A hlavně nestojí majlant :-D

Autor: Radka   9.10.2015 v 09:42

[176074] Ahoj my máme manducu z www.mamaja.cz  jsou tam pod 3 tisíce.  Já taky neměla trpělivost pořád uvazovat. Takhle je to raz dva s manducou. Nekoupila bych si jiné nosítko. Jak některé píší, že se děti pronesou, bolí je záda a podobně, to se s manducou nestane. Občas tam šupnu i 3 letou dceru když někam hodně spíchám. Manduca krásně rozloží váhu. Navíc bych u nekvalitního nosítka měla strach kvůli kyčlím. 

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Svatební mini čokoláda

Ostatní

Poslední příspěvek: 22.9.2023 v 18:51

Prázdninové zážitky

Koníčky a volný čas

Poslední příspěvek: 22.9.2023 v 09:43

Květňátka 24

Těhotenství

Poslední příspěvek: 11.9.2023 v 16:47

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.