reklama

Snažíme se o miminko

Založila: Jana, 23. 01. 2018, 00:23

Vložit nový příspěvek

 • Jana Vloženo 23.01. 2018, 00:23 Reagovat Kotva

  Ahoj, snažíme se s přítelem o miminko.Smile

  Brala jsem asi 3roky antikoncepci Minisiston , po té jsem ji vysadila a po 2 měsících přešla na Katyu.. Je to asi 4 měsíce co jsem antikoncepci vysadila a už ji neberu, snažíme se už 2 měsíc dodržují ovulaci plodné dny a zatim nic m, MS mám pravidelnou ale naposledy jsem měla zpoždění 4dny a MS se dostavila nějaké rady? Děkuji za všechny KissInnocent

 • Leontýna Vloženo 23.01. 2018, 00:33 Reagovat Kotva

  Ahoj poradit jde jen klid a trpělivost))) Já měla dva roky injekce Depproveru.Pul roku jsem čekala na menses kdy dostanu a teď se snažíme o miminko)))

 • Petra Vloženo 23.01. 2018, 10:31 Reagovat Kotva

  Ahoj jj chce to hpavne klid... nestepovat 2dny po ovulaci a sexiku nad tehotenskym testem a nechat tomu volny prubeh... byt v klidu a treba mrknout na nejake vitaminky aby se doplnilo vse co ma a pak to prijde... Hlavne to musi jit samo o sobe, ne se do toho nutit... tedy hlavne chlapa...Tongue out

 • Leontýna Vloženo 23.01. 2018, 12:58 Reagovat Kotva

  Samozřejmě testovat až je po vynechání menses dřív testovat nemá ani smysl. Někdy jsou problemy s otěhotněním na obouch stránkách někdy je to psychika.Samozdřejmě po 6 až 12 měsících snažení bych začla něco dělat.

 • Příspěvků: 56
  Oblíbená: 0

  Lucica Vloženo 23.01. 2018, 19:24 Reagovat Kotva

  Žádný stres, sexovat i mimo plodné dny.. udělej si něčím radost a hlavně dva měsíce je fakt kraťoučká doba :-) neboj dočkáte se :-) :-) :-)

 • Příspěvků: 8253
  Oblíbená: 2

  zorach Vloženo 23.01. 2018, 20:02 Reagovat Kotva

  Nevím jestli mám vůbec psát, abych někoho nenaštvala nebo neurazila.....

  Pro ženu je přirozené otěhotnět, nerozumím tomu, proč si tedy žena, která chce miminko začne počítat ovulaci a plodné dny a začne se hned stresovat, že po dvou měsících neotěhotněla!?.....rozumím tomu, pokud se páru nedaří počít miminko rok, že je třeba trochu tomu pomoct, ale proč se stresovat, když chcete miminko, hned od začítku? Domnívám se, že právě ten chtíč a stres je dost často příčinou toho, že se to prostě hned nedaří....

  Sama za sebe musím říct, že jsem většinou neotěhotněla v tzv.plodných dnech (to jsem potom zkoumala zpětně, nikdy dopředu)

  Pokud se to má stát, otěhotníš!!!

  Přeju Vám všem, pokud si přejete mít děti, ať se to zadaří a ať je máte!!!

   

 • Leontýna Vloženo 23.01. 2018, 22:39 Reagovat Kotva

  Je pravda že vše poslední léta moc řešíme...zajímalo by mě jak to dělaly naše prabáby které neměly těhotenské testy, ovulační testy,ultrazvuku... nebo to prostě nechaly na přírodě)))

 • Příspěvků: 96
  Oblíbená: 0

  Petra V Vloženo 24.01. 2018, 17:28 Reagovat Kotva

  ahojky holky, tak třeba ja vubec nevěděla, jak to s ovulaci mám, protože mi pokažde ms meškala, v dubnu jsem prášky vysadila ( jedla jsem je 10 let, měla jsme problémy s ms a diky ant bylo vše v pohodě ) a ono v řijnu jsem zjistila, že jsme těhotná, přtom mám kamaradku, která ví jak to má s ovulaci snažti se a nedaří se jim :( Miminku jsme nechavali volny prubeh, prostě až to přijde přijde to a je, jen jsme si přala, at se to narodi nekdy v letních mesicich, což vyjde . Takže tak jsem to měla já.

  Takže přeji všem, co si miminko přeji, at se to podaří !!

 • XLenka Vloženo 25.01. 2018, 09:52 Reagovat Kotva

  Teď se nechci dotknout těch co věří přírodě. Taky jsme to nechali na přírodě a po 6 letech nic. A to jsme aktivní cca ob den až ob dva dny. Někdy se tomu prostě musí malinko pomoct. Hodně záleží taky na věku.

  Vím jak na nás v CARu koukali, když jsem řekla že se snažím od 25 let a je mi přes třicet a nic. Já třeba zvenčí neviděla žádné potíže, cítila jsem se dobře, jedla jsem zdravě a MS jsem měla pravidelně. Nakonec jsem skončila s cystou a pročištěním na operaci a pak se hned zadařilo. Lékaři datovali problém již cca 12 let starý po prodělaném zánětu.

  Takže zakladatelko pokud jsi starší a po 4 měsících se nezadařilo, běž k lékaři. Může jít o malou hloupost, ale než se přijde na to o co jde a jak pomoct může uběhnout i 5 let a tělo již může být hodně staré na početí. V prvních návštěvách se stejně pouze zkontroluje hormonální profil, průběh cyklu, narůstání děložní sliznice a maximálně se přidá nějaký ten vitamín na podpoření těhotenství, udržení vajíčka, pomoc se zahnízděním...

  A vykašli se na počítání plodných a neplodných dní. Já počala ještě koncem MS při špinění a rozhodně to dle výpočtu na plodné dny nevycházelo. Cyklus není vždy pravidelný a řekla bych, že často neodpovídá tabulkám. Prostě se snažte častěji v průběhu celého cyklu. Nebudeš tak ve stresu, že tenhle den prostě musíte.

  Hodně štěstí ať to čoskoro přijde

 • Eva Vloženo 28.01. 2018, 20:58 Reagovat Kotva

  Dobrý den, mohu se zeptat? Mám šanci otěhotnět i když chodím na vyvolávání MS? Zkoušela jsem měřit bt, teplota pořád nízká, a ovu testy negativní, sex obden, a pořád se nedaří. Hormonální profil v pořádku. Poraďte prosím Foot in mouth

1 2

Vložit nový příspěvek
Připojit další soubor

reklama
reklama
reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist