reklama

SOS - těhotenství, sport, zánět močáku či ledvin

Založila: Michaela, 17. 09. 2019, 09:12

Vložit nový příspěvek

 • Michaela Vloženo 17.09. 2019, 09:12 Reagovat Kotva

  Zdravím všechny, mám veliký dotaz. Seběhlo se toho nějak moc. Již zhruba 4 týdny se věnuji dost fitness. Jenomže zhruba 3 dny zpátky jsem začala čůrat krev, tlak při močení, časté močení. Tak jsem logicky začala léčit močák. Krev v moči zmizela, na wc lítám čůrat furt, do toho mě začali strašně bolet ledviny. Dr je v ordinaci až ve čtvrtek takže tam zajdu. Ale jde mi o to zda to může mít vliv i na menstruaci? Cvičení prý ano, strýček Google povídal. Test hcg negativní, mám zatím dva dny zpoždění. MS jsem měla většinou pravidelnou bylo tam max že přišla o den či dva dříve. Tak nevím zda to i tak raději lékaři nahlásit že je možné těhotenství. Máte nějaká zkušenost že test byl pozitivní až za několik dní? Díky za jakou koliv radu.

 • Hana Vloženo 17.09. 2019, 10:16 Reagovat Kotva

  Ahoj, pokud je možné, že jsi těhotná (zkoušíš otěhotnět, nechráníte se), tak to raději nahlaš, nikdy nevíš kdy je přesně ovulace a občas ji někdo má i den před menstruací apod., v takovém případě by ti test nic neukázal. Obecně se říká, že test ukazuje cca 14 dní od oplození (za předpokladu, že je ovulace 14. den cyklu, tak v den menstruace by měl být v případě těhotenství pozitivní).  Pokud dostaneš horečku, tak jeď do nemocnice, zánět ledvin není žádná legrace. Držím palce ať vše dopadne dobře. Smile

 • Michaela Vloženo 17.09. 2019, 10:39 Reagovat Kotva

  Reakce na [1129164]: děkuji ?? tak uvidíme..

 • Piggy Vloženo 18.09. 2019, 11:50 Reagovat Kotva

  Před pár měsíci jsem to měla stejně. Měla jsem dva dny před menstruací a řekla jsem doktorovi, že možná bych mohla být těhotná. Na místě mi udělali těhotenský test společně s testy na zánět močového měchýře a ledvin. Doktor byl rád že těhotenský test vyšel negativní protože mi mohl předepsat silná antibiotika která se nesmí podávat těhotným. Měla jsem dost silný zánět.

Vložit nový příspěvek
Připojit další soubor

reklama
reklama
reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist