reklama

Spolehlivost antikoncepce při kojení a po skončení kojení

Založila: Ája, 04. 04. 2019, 21:35

Vložit nový příspěvek

  • Ája Vloženo 04.04. 2019, 21:35 Reagovat Kotva

    Ahoj, je tu někdo, kdo by mi mohl poradit? Jde mi o to, že jsem po porodu chtěla nasadit antikoncepci, kterou budu moct užívat i při kojení. Dostala jsem tedy antikoncepci, která se smí-bere se stále v kuse. Nyní už jsem ale kojit přestala, brzy došla menses i přes ty prášky, užívala jsem je stále dál a už mi i přes to přišla druhá ms. Napadá mě, jestli mě ra antikoncepce vůbec ještě chrání, jestli když je to nějaká nízkohormonální tak už třeba není tak spolehlivá jako v době kojení. Myslíte si, že se na ní mohu spolehnout nebo musím přejít už na jinou? Doufám, že to někdo pochopí.
  • LenkaX Vloženo 08.04. 2019, 09:15 Reagovat Kotva

    To je otázka na tvého gynekologa, ale nízkohormonální antikoncepce se využívá normálně. Během laktace se dvají pouze některé antikoncepce (s gestageny) proto aby ti podávané hormony (třeba estrogen) nezastavili laktaci, ale nevím o tom že by se nemohli užívat pak i dlouhodobě.

  • Ája Vloženo 08.04. 2019, 11:12 Reagovat Kotva

    Reakce na [1118917]: Moc děkuju za odezvu. Právě jsem četla přibalový leták a tam píšou, že se užívá normálně a k tomu se smí i při kojení, takzme to tak asi je. Navíc tam je napsaný že se může krvácet. Zeptám se doktora určitě až tam půjdu, ale moc dík!

Vložit nový příspěvek
Připojit další soubor

reklama
reklama
reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist