reklama

Správné lezení

Založila: Pampelis, 21. 04. 2014, 16:13

Vložit nový příspěvek

 • Pampelis Příspěvků: 278
  Oblíbená: 1

  Pampelis Vloženo 21.04. 2014, 16:13 Reagovat Kotva

  Ahoj holky, mám za týden 8m dceru. Nikdy se neplazila, v 5m se začala stavět na 4, v 5,5m začala píďalkovat a doteď píďalkuje jen vyepšila techniku takže je rychlá jak čert :) v 7m začala ale normálně lozit po 4ech používá to když leze po trávě, doma ale zase píďalkuje. Přitom lození po 4ech je mín namáhavé a lepší.. Tak se chci zeptat, mám tomu nechatvolný průběh, nebo ji mám nějak nutit aby i doma lezla správně ? Jinak se staví na nohy i o rovnou stěnu a ručkuje kolem nábytku jak mazák. a když na něco leze, tak k tomu dopíďalkuje a poslední 2 kroky udělá správně po 4ech aby měla nakročeno, no jeto sranda. Tak mi prosím poraďte jsestli něco dělat a co, a taky napište co vaš děti, jak začali lozit, a jestli předtím plazili nebo píďalkovali a tak.. Děkuji Linda

 • Příspěvků: 1582
  Oblíbená: 1

  Simka Vloženo 21.04. 2014, 22:23 Reagovat Kotva

  Ahoj, moje druhorozená dcerka se plazila 2 dny, pak 2 dny lezla a hned na to si začla stoupat, takže těžko říct, co je správně, myslím, že je dobré, že to aspoń střídá a vysloveně lezení nepřeskočila, takže bych se maximálně poradila někde na dětské rehabilitaci jestli to ničemu neva. Moje dcerka nakonec měla lezecké období, ale původně to vývojově vzala takhle..-)

 • Příspěvků: 317
  Oblíbená: 1

  Mirabelka Vloženo 21.04. 2014, 23:24 Reagovat Kotva

  Ahoj, nechej ji, tak jak jí to vyhovuje. Některé děti určité fáze přeskočí. Náš syn se plazil taky dlouho, po čtyřech lezl asi tak 4 dny a pak už začal chodit.

 • Mirka Vloženo 22.04. 2014, 13:29 Reagovat Kotva

  Ahojky dcerka 13 měsícu se nam odjakživa šoupe po zadku a to zhruba od 5 měsícu kdy se poprvé naučila sedět prostě si sedla a seděla jakmile se otočila na bříšku začal jekot prostě na břichu jsme jí nikdy neudrželi snad dýl jak 20 sekund a dodneška se pohybuje jen na tom zadku jinak pomalu se nám lozí po čtyřech SealedSealed vydrží ale snad 10 minut a stejně skončí na zadku jo a ted už nám chodí za jednu ruku a kolem nábytku

 • Pampelis Příspěvků: 278
  Oblíbená: 1

  Pampelis Vloženo 24.04. 2014, 22:23 Reagovat Kotva

  Ahoj, děkuji moc za odpovědi, trochu jsem malou uprovovala když lezla špatně tak jsem jí strkala pěst pod bříško a už leze normálně :) konečně přišla na to že je to jedndušší. tak ať se prckům daří a jsou zdraví.

Vložit nový příspěvek
Připojit další soubor

reklama
reklama
reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist