reklama

Srpen/září 2012

Založila: Mari69, 10. 01. 2012, 10:08

Vložit nový příspěvek

 • Mari69 Vloženo 10.01. 2012, 10:08 Reagovat Kotva

  Ahoj maminky, chci se zeptat, zda je někdo ve stejném termínu. Když jsem četla srpen, tak tam jsou o 3 - 4 týdny "starší" maminky. Najde se něko k diskusi ?

 • Zuza Vloženo 10.01. 2012, 11:52 Reagovat Kotva

  Ahoj mně by měl vycházet termín tak začátkem září:) ale samozřejmě nic nemám potvrzené protože k doktorce jdu až ve čtvrtek.

 • Příspěvků: 6
  Oblíbená: 0

  Mari69 Vloženo 10.01. 2012, 12:16 Reagovat Kotva

  Já jdu zítra a jsem nervózní. V létě jsem prodělala zamlklé těhotenství s dohrou v nemocnici a nic moc zážitek na psychiku to nebyl. Měla bych být konec srpna a nikdo nic neví. Tedy myslím rodiče, v práci a kamarádi. To bude poprask :-)

 • Zuza Vloženo 10.01. 2012, 20:16 Reagovat Kotva

  Ahoj já jsem taky prodělala jedno špatné těhotenství (molu) v červnu minulý rok a to týden před závěrečnýma zkouškama a do toho v práci se vyplňovaly půlroční výkazy. Takže jsem prostě fungovala a díky tomu jsem to špatné období přečkala. Takže mám strašný strach aby to teď vyšlo. Já jsem to už řekla manželovi kdyby náhodou přece jen když to nevyjde tak bude třeba jeho podpora a pomoc. Zatím tedy nikdo nic. Tak když tak napiš jak jsi dopadla a já zatím budu držet pěstičky.

 • Marky Vloženo 10.01. 2012, 22:23 Reagovat Kotva

  Ahojky, dnes mi doktorka potvrdila těhotenství, ale pro jistotu si mám ještě zítra zavolat na výsledky krve. Termín jsem si zatím sama spočítala na polovinu září. Doufám, že bude vše v pořádku, zadařilo se až po 5 měsících a pořád tomu jaksi nemůžu uvěřit. Dnes jsem to taky řekla příteli, bylo to nádherné Kiss Rodině a známým to ale řekneme až ve 2 nebo 3 měsíci, raději Wink

 • Zuza Vloženo 11.01. 2012, 07:06 Reagovat Kotva

  Ahoj tak to ti přeji, gratulovat zatím nebudu to až se narodí :)) Srdíčko už máte? Nebo jen zatím bublinka? Já té svojí říkám Bublinka:) Kolegyně v práci jak byla těhu tak té svojí zase říkala Jupinka jako Jupík. Kdy máš pak další kontrolu?

 • Lucy Příspěvků: 7467
  Oblíbená: 26

  Lucy Vloženo 11.01. 2012, 16:36 Reagovat Kotva

  Ahojky holky...já k vám patřím také, jsem také zatím docela na začátku a termín porodu mi vychází poslední týden v srpnu, či první v září....Wink Podle toho, jestli započítají délku cyklu, mám ho krátký a brzkou ovulku. Zatím ještě na těhulky nechodívám, abych to nezakřikla....protože jsem potratila během posledních 6 let už 3x. Jsem tedy už hodně starší maminka, protože mám doma dva velké kluky a když jsme si chtěli pořídit třetího pozdního potomka, tak to nevycházelo, nevycházelo...první potrat byl ve 34, pak ještě další dva....poslední loni v únoru.....a teď mi bylo nedávno už čtyřicet let a zrovna to vyšlo. Takže věkem mezi vás asi nezapadám Tongue out. Přesto bysme byli rádi, kdyby to tentokrát vyšlo....malinko větší šance snad mám, zjistili pravděpodobnou příčinu potratů....alergie na plodový obal embrya, tělo na něho útočilo a samo ho vypuzovalo....takže už mám konečně imunologické léky tu alergii potlačující. Tak jestli bude vše dobré, tak sem za Vámi ráda občas zaskočím! Laughing Zatím jsme ještě srdíčko neměli, byla jsem na kontrole jen v 5 týdnu...a teď jdu až příští čtvrtek....Držím všem palečky na klidný průběh těhu!

 • Markitka Příspěvků: 4807
  Oblíbená: 14

  Markitka Vloženo 11.01. 2012, 17:09 Reagovat Kotva

  Ahojík holkySmileSmileSmile já k vám patřím takéWink Já už jsem teda u Dr. byla a těhotenství bylo potvrzenoSmile Zatím mi Dr. termin porodu nepočítal, ale podle kalkulaček na internetu by to mělo být kolem 5.záříSmile

 • Jaru Vloženo 11.01. 2012, 18:04 Reagovat Kotva

  Ahoj děvčata, také jsem koukala na starší diskuze, ale zatím nic pro mě. Také bych měla mít termín podle výpočtu PM na začátku září. Také podle PM jsem na začátku 7 týdne těhotenství. Ale ještě nemám potvrzeno od lékaře.EmbarassedProtože když jsem před 14 dni volala do ordinace tak mě sestra obědnala až na30. ledna. Říkala, že je zbytečné jít dřív a aspoň pak půjde vidět srdíčko. Já jsem ale hrozně nervozní, jestli je všechno v pořádku. Strašně se to vleče. Co si o tom myslíte? Mám tam jít a zeptat se jestli mě nevezmou dříve?

 • zdenka Vloženo 11.01. 2012, 18:41 Reagovat Kotva

  já bych to teda nevydržela Smile

1 2 3229

Vložit nový příspěvek
Připojit další soubor

reklama
reklama
reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist