Stáčení hlavičky jen na jednu stranu
Autor: sylva 24.1.2015 v 21:19
[689347] Nám předepsali Vojtovku na cvičení hlavičky, měl komplikovanej příchod na svět, už chodíme dva měsíce a vidíme veliké zlepšení. Ve středu jdeme na kontrolu, tak si myslíme, že bude paní doktorka z neurologie už spokojená.
Autor: Zuzana2 24.1.2015 v 21:33
Ahoj maminky, naše malá, které jsou 4měsíce taky měla problém s otáčením hlavičky na jednu stranu, po vojtovce se to dalo do pořádku. Ale teď máme problém opět s hlavičkou, malá se nechce nechat polohovat a tak má placatou hlavičku vzadu. Nemůžete někdo poradit jak na to, co stím? Dočetla jsem, že existuje anatomický polštář proti splošťování hlavičky, nemáte někdo zkušenost?Děkuju
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 27.6.2026 v 23:24
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55