Staphylococcus ve střevech 3měsíčního syna
Autor: Klára 23.1.2014 v 15:28
Dobrý den, prosím o radu, či nějakou zkušenost. Můj 3 měsíční syn asi před 3 týdny začel kakat zpěněnou stoličku a celkově to nebyl on. Poté se přidal průjem, hleny a barvy stolice se měnily ze žluté na zelenou, oranžovou. Doktorka nám udělala výtěr a výšel nám staphylococcus, s tím že tak za 14 dnů měl mít klid, ale ještě to není ono. Máte někdo taky zkušenost se stahylococcem ve střevech? Děkuju za každý názor a zkušenost
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 28.6.2026 v 11:51
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55