reklama

Těhotenství ano či ne?

Založila: Destiny, 31. 05. 2018, 18:41

Vložit nový příspěvek

  • Destiny Vloženo 31.05. 2018, 18:41 Reagovat Kotva

    Zdravím všechny co tu vkládají příspěvky.  Nevím zda to sem patří ale potřebuji radu . Mám týden zpoždění.  Menstruace mi přicházela vždy pravidelně.  Už několik dní jsem neschopná ničeho . Návaly horka. Nevolnost.chut k jídlu žádná .prsa mě bolely tři dny a už to odezniva . Test mi vyšel negativní.dnes jsem byla u doktorky dala mi injekci na vyvolání MS ultrazvuk nic nepotvrdil.  Děloha vajecniky vše v normě . Mam pocit ze bych asi opravdu mohla být těhotná. S přítelem přesně vím kdy jsme spolu spali. Kdy se to na ultrazvuku nebo z testu pozná? Tyhle příznaky jsem nikdy neměla. Nemocná jsem nebyla. Jen chci pořád spát a v práci nejsem moc schopna fungovat. Nevolnost a závratě jdou hrozné.  Poslední MS jsem měla 27.4.18. Prosím o nějaké vaše zkušenosti . Děkuji za přečtení .

  • Irča Vloženo 31.05. 2018, 23:52 Reagovat Kotva

    Obvykle by se to mělo poznat týden po vynechané ms. Záleží taky kdy jsi měla ovulaci, jestli jí máš nějak později, tak by se to ještě asi mohlo ukázat. Počkej pár dnů a zkus test zas zopakovat.

  • Veronika Vloženo 12.09. 2019, 19:49 Reagovat Kotva

    Jdu pro radnu  ,dala jsem si  tehotensky test ten  my ukazal 2 čarky ale gynekolog  tam mimi nevidi dostala jsem inekci a stale  nic  dostat jsem to mela 5 a porad nic ovulaci jsem měla koncem měsíčně .

Vložit nový příspěvek
Připojit další soubor

reklama
reklama
reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist