Těhotenství přes antikoncepci?
Autor: Anonymka 22.3.2024 v 17:34
Hezký den, mám antikoncepci, doma dvě děti. Dnes jsem zkusila těhotenský test z ranní moči a tohle mi vyšlo. Stalo se někomu? Jak to dopadlo? Díky
Autor: Jana 13.5.2024 v 22:44
Tak antikoncepce není stoprocentní, no. Já přes ni otěhotněla a teď místo ní beru Xonveu, na nevolnosti v těhu :D, jsem teď vyměnila za prášky jiné :)
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Embryo Glue
Poslední příspěvek: 31.5.2026 v 01:15
Co jíst pro zdraví vlasů?
Poslední příspěvek: 1.4.2026 v 11:51
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10