reklama

Těhotná v 16

Založila: 2A3d9y, 17. 09. 2019, 22:44

Vložit nový příspěvek

 • Příspěvků: 1
  Oblíbená: 0

  2A3d9y Vloženo 17.09. 2019, 22:44 Reagovat Kotva

  Zdravím,

  Je mi 16 let a ačkoliv jsem nečekala, že by se mi tohle mohlo přihodit, tak jsem nejspíše těhotná. Abych osvětlila situaci, cca rok a něco užívám HA. Spolu s přítelem jsem rok a půl a už je tomu půl roku od doby, kdy jsme spolu začali spát. Problém je ale v tom, že mi dva měsíce zpátky začala HA zlobit. S mamkou jsme byly domluvené, že zajdeme na gyndu kvůli novým práškům, avšak doktorka měla zrovna dovolenou. Mezitím jsme já a přítel odjeli na dovolenou do Chorvatska, kde se to samozřejmě bez soulože neobešlo. Nicméně bylo to pouze jednou, neb jsem nechtěla riskovat a přesto se stalo. Hned týden po tom, kdy jsem měla přijet z Chorvatska jsem to měla dostat, ale už měsíc nic. Do toho jsem chytla zánět močáku a střevní chřipku. Takže nevím, zda-li to nějak neovlivnili antibiotika. Jenže problém je v tom, že pomalu ten celý měsíc mě bolí opravdu hodně prsa a špatně už mi párkrát taky bylo, ale to dávám za vinu spíše hladu. Jinak dle výpočtu bych měla být v 7tt

  Rodičům jsem zatím nic neřekla, neb si chci být 100% jistá. Chtěla jsem si jít koupit i těhotenský test, ale jsem na křesťanském intru, takže se bojím jak to tam provést, zvláště když máme společné koupelny a záchody. Další variantou by bylo, že když by mě mamka objednala na gyndu, svěřila bych se o tom doktorce, ale opět je tam ten strach.

  Závěrem, nepotřebuju vědět, že jsem hloupá. Vím udělala jsem chybu, ale každý jednou chybuje. Za další budu ráda za jakoukoliv pomoc. Pokud by se potvrdilo, že opravdu těhotná jsem, chtěla bych si dítě nechat nebo zvažuji adopci. Hlavně, aby dítě mělo to nejlepší. Nechci na potrat, protože dost možné, že už bych děti mít nemusela.

 • Jitka Vloženo 17.09. 2019, 23:06 Reagovat Kotva

  Ahoj, v 16 letech se můžeš na gynekologii objednat i sama, nemusí to za tebe udělat maminka, pokud se jí nechceš svěřit. Udělat si těhotenský test je otázkou pěti minut ani ne, takže myslím, že by nikdo nepojal podezření co tam provádíš. nepředpokládám, že vám prohledávají osobní věci, případně, že vás na wc kontrolují. 100% odpověď ti ale stejně dá pouze gynekolog a alespoň budeš mít jistotu. Hoď strach za hlavu, ničemu a nikomu to neprospěje...Wink

 • Irča Vloženo 18.09. 2019, 16:39 Reagovat Kotva

  Já myslím, že bys mohla schovat ten test do kapsy, nebo pod tričko popřípadě a pak zlomit a zabalit do vložky nebo prostě běž na tu gyndu a tam už by i v tuhle dobu mělo být těhotenství vidět.

 • nono Vloženo 11.10. 2019, 06:59 Reagovat Kotva

  Tak ještě si neudělala ani test a už tak vypisuješ?to bude zase troll co?Laughing

 • Juli Vloženo 18.10. 2019, 06:21 Reagovat Kotva

  No a jak to dopadlo?Cool

Vložit nový příspěvek
Připojit další soubor

reklama
reklama
reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist