reklama

Tip na koníčka

Založila: Eliška, 17. 11. 2013, 16:39

Vložit nový příspěvek

 • Eliška Vloženo 17.11. 2013, 16:39 Reagovat Kotva

  Ahoj, sháním nějaký tip na koníčka.. Nějakou aktivitu, kterou bych mohla dělat. Snažíme se o miminko, (možná už jsem těhotná, uvidíme za týden:) ). Dříve jsem chodila zpívat do sboru, ale tam jsem skončila a vracet se nechci. Co jste dělaly vy, nebo děláte, ať už jako těhotné nebo maminky? Nějaké cvičení, vyrábění, hudba, cokoli?

  Hrozně bych potřebovala někam začít pravidelně chodit, mít nějakou svou ženskou zábavu:)

  Budu vděčná za vaše tipy - obecné i konkrétní.

  Děkuju, Eliška. (PS. kdyby snad něco konkrétního - jsem od Kladna ;-) )

 • Eliška Vloženo 17.11. 2013, 16:43 Reagovat Kotva

  Nebo nějaký tip na akce s kamarádkami, přítlkyněmi, švagrovými a tak :) ?

 • _Anet_ Příspěvků: 759
  Oblíbená: 12

  _Anet_ Vloženo 17.11. 2013, 20:50 Reagovat Kotva

  ahoj Eliško, taky se snažíme o mimčo a to už celkem dlouho. Začala jsem chodit cvičit ke známé, která má slender life studio. Je to moc fajn, člověk se odreaguje a ještě dělá něco pro sebe. jinak myslím, že jakékoliv cvičení je fajn, člověk aspoň na chvíli zaměstná mozek Laughing

 • Příspěvků: 422
  Oblíbená: 3

  petruska Vloženo 17.11. 2013, 21:28 Reagovat Kotva

  Ahoj Elisko,vynikajici je zumba.Pripadas si jako na diskotece a pritom jsi v telocvicne a perfektne se odreagujesLaughingVnimas jen hudbu a krokyWinkZkus jiSmile

 • Jana Vloženo 17.11. 2013, 23:00 Reagovat Kotva

  Co se naučit nějaký jazyk? Najít si někoho na výuku a konverzaci. Je to taky trénink na mozek, pravidelný trénink mozkových závitů se ti obzvlášť po porodu bude hodit:)

 • Příspěvků: 3077
  Oblíbená: 4

  Alice80 Vloženo 18.11. 2013, 00:12 Reagovat Kotva

  Ahoj,

  já vyrábím bižuterii, mýdla, ozdoby z vodního skla a kromě toho jsem si udělala masérský kurz a občas masíruji :-D A jelikož máme doma 5-ti měsíčního prcka, realizuju se většinou po večerech. No a ještě bych ráda zkusila i doma dělané šampony a tělová mýdla - úplně mě svrbí ruce. Doma mají naštěstí pro tyhle moje blbinky pochopení.

  A jinak je výborný, jak tu píší holky - nějaký pohyb - zumba je fakt super. Nebo joga.

 • Jana Abalorio Příspěvků: 735
  Oblíbená: 5

  Jana Abalorio Vloženo 18.11. 2013, 11:44 Reagovat Kotva

  Ahoj, já chodila(chodím když mám hlídání)na břišní tanec. Pokud je vše v pořádku, můžeš tančit až do porodu, navíc to uleví zádům a posílí pánevní dno.A když nemám hlídání a nemlůžu jet tancovat, vyrábím po večerech, když malá spinká medvídky...na to není třeba ani šicí stroj.Medvídci mě úplně uhranuli....anebo taky šiju panenky.Je spousta možností a nápadů, jak tvořit rukama, já říkám, že ochuzený je ten, co nic nevytvoří rukama-o tu radost.a mohla bys vyrábět i pro budoucí miminko.Pokud chceš, mohla bych Ti poslat typ na kurzy.

 • Aniccka Příspěvků: 1192
  Oblíbená: 6

  Aniccka Vloženo 19.11. 2013, 09:57 Reagovat Kotva

  Ahoj Eliško.

  já jsem v 11tt a krom toho, žechodím do zaměstnání, tak ještě při něm studuji vysokou školu. Takže když se nemusím učit a nebo být v zaměstnání, tak si převážně čtu a nebo maluji. Začala jsem malovat takovou svou abstrakci a je to zábava :) Jinak držím pěstičky, aby za týden vyšel testík Wink

 • Eliška Vloženo 22.11. 2013, 17:40 Reagovat Kotva

  Ahoj, děkuji všem za reakce:) Nějaké to cvičení by asi nebylo špatné, jen o žádné zumbě v okolí nějak nevím... Na jazyky moc nejsem, i když chtělo by to, to je fakt..o tom popřemýšlím! Vyrábění mi baví, občas se k němu dostanu, ale je to něco, co dělám doma, já sháním něco, co bude mimo domov :-)

  Reakce na [391039]: Jana Abalorio - na jaké kurzy bys mi mohla poslat typy?;-)

  Reakce na [391536]: Aniccka - MS měla přijít dneska, ale zatím nic. Ovšem teplota není moc vysoko, tak nevím. Dneska jsem si koupila test a pokud zítra MS taky nepřijde, tak ho zkusím... :-)

 • onexfoxy Příspěvků: 27
  Oblíbená: 0

  onexfoxy Vloženo 08.01. 2014, 19:27 Reagovat Kotva

  Já jsem teď 14+6 a mám připravené knížky na výrobu medvídků a háčkovaných hraček. Taky se těším, že budu mít konečně čas na čtení mého oblíbeného fantasy (Terry Pratchett). A protože máme pejska - border kolii, budu vycházky využívat na procházky a speciální cvičení pro těhotné.

1 2

Téma je uzamčené, nelze do něj vkládat příspěvky.

reklama
reklama
reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist