Trittico (antidepresiva) a kojení
Autor: Linda 14.4.2019 v 18:57
Dobrý den,
kvůli poškození vnitřního ucha musím brát lék Trittico. Nemáte, prosím, někdo zkušenosti s kojením a užíváním tohoto léku? Bojím se negativního vlivu na miminko. Někde se píše, že se kojit bez problémů smí, jinde, že látka přechází do mateřského mléka a mohla by představovat určité riziko. Achjo. :/
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55