reklama

Dotazník - Učíte své děti používat internet?

Založila: Z. Moravcová, 03. 04. 2012, 08:42

Vložit nový příspěvek

 • Z. Moravcová Vloženo 03.04. 2012, 08:42 Reagovat Kotva

  Dobrý den,

  prosím Vás o vyplnění dotazníku, který zjišťuje, jak rodiče pomáhají svým dětem naučit se používat internet. Pokud jste rodičem dítěte ve věku 6 až 11 let a máte doma počítač nebo notebook s připojením na internet, byla bych Vám velmi vděčná, kdybyste mi věnovali pár minut a dotazník vyplnili.

  Vaše odpovědi jsou zcela anonymní, data použiji pouze pro výzkum, který dělám v rámci své bakalářské práce. Za Vaši spolupráci Vám nabízím možnost dozvědět se o tomto zajímavém a dosud opomíjeném tématu víc. Jako poděkování Vám v červnu pošlu svou bakalářskou práci.

  Vyplňování by Vám nemělo zabrat více než 10 minut.Pro otevření dotazníku stačí kliknout zde (případně okopírovat odkaz do nového okna):

  https://qtrial.qualtrics.com/SE/?SID=SV_799MDhUUKzqzjsU

  Pokud znáte někoho dalšího, kdo by se výzkumu mohl a chtěl zúčastnit, pošlete mu, prosím, odkaz na tento dotazník. Děkuji.

  Mnohokrát Vám děkuji za pomoc, velice si cením Vašeho zájmu.

  Zuzana Moravcová studentka psychologieFakulta sociálních studií, Masarykova univerzita, Brnohttps://is.muni.cz/osoba/363910

 • Katty Vloženo 20.05. 2021, 22:52 Reagovat Kotva

  Ahojky. IT gramotnost, počítače atd. to není můj šálek kávy. Ale od té doby co jsem sama s dětma to musím nějak řešit...škola, práce atd. ke všemu je dnes potřeba technika. Nicméně sama je úplně ve všem poučit nedokážu...Koukala jsem na firmy které nabízí IT řešení jako třeba zde (smazáno) to by se mi přesně hodilo. Teď je otázka jestli se budou zabývat i naší domácností se třemi laptopy nebo jestli jsou jen pro firmy...

 • TomášRoman Vloženo 11.09. 2021, 10:08 Reagovat Kotva

  Dobrý den, mě přijde, že na většinu věci si dnes děti dokážou přijít sami. Já jsem třeba mladému koupila notebook z (smazáno) a on za rok toho umí více než já. Přeci jenom, když něco potřebují, najdou si návod na youtube nebo prostě na googlu. Takže podle mě si děti poradí sami.

Vložit nový příspěvek
Připojit další soubor

reklama
reklama
reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist