V čem spí vaše miminko? Používáte spací pytle?
Autor: tonnka 29.9.2011 v 21:54
ahojte holky , spací pytle sou super věc! já mám skoro 10měsíční holky a spinkáme zásadně v pytlíku
a jinak maj na sobě overalky s dl. rukávem
Autor: EvaPav_17 2.11.2017 v 14:03
Ano, dávám. Jakmile jsem ho přestávala dávat do zavinovačky. Koupila jsem od Grobag a jsem s nimi naprosto spokojena. Ta společnost se zaměřuje na výzkum úmrtí novorozenců a mininek, takže to mají vymyšlené. Náš malý se ve vaku nikdy nepřehříval nebo naopak neměl studene ručičky. Jsou 100% bavlněné. Mají skvelé designy a já teď plánuji koupit už třetí v řadě. A jsem ráda, že v noci nevstávám a nekontroluji, zda není náhodou odkrytý.
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 27.6.2026 v 01:33
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55