reklama

Vše odpovídá těhotenství, jen teplota ne...

Založila: Efka B., 13. 08. 2013, 17:25

Vložit nový příspěvek

 • Efka B. Vloženo 13.08. 2013, 17:25 Reagovat Kotva

  Ahoj, četla jsem už haldu příspěvků, ale chtěla bych slyšet Váš názor na můj problém.

  Už 4 měsíce se snažíme s přítelem o mimi. První dva cykly byly 28 dní, pak 31 a teď mám 32 den a nic. Od včerejška je mi po ránu špatně, motá se mi hlava (mívám i nízký tlak, tak to může být i ono), jsem stále unavená, víno, které miluji nemohu ani cítit. Bolesti mám jako před MS, ale častější. Měřím si i bazální teplotu, vím, že ovulace proběhla, ale teplota se sice držela výše (cca 7dní o 0,5° ) , pak ale klesla zpět na tu stejnou před ovulací. To jsem i přestala měřit (8 den po ovu, psychicky jsem se nervovala). Viz příloha :)

  Potřebovala bych na to jiný pohled, vím, udělat si test, ale nechci být zklamaná, chci počkat do konce týdne, pokud se MS nedostaví (35den) tak si ho udělám. Jen také nechci aby moje pocity byly vsugerované.

  Díky moc za každý názor :)


  351123-untitled.png

 • Efka B. Vloženo 13.08. 2013, 17:30 Reagovat Kotva

  Koukám, že mi tam vypadlo i to, že najednou nemám tolik smyslu pro humor a co mne bavilo, tak mne teď štve, ale to je snad nepodstatné info, to může být i nálada před MS

 • EvuleP Vloženo 13.08. 2013, 21:02 Reagovat Kotva

  Ahoj, nevím, jestli můj vstup nějak pomůže, ale moc dobře vím, co prožíváš. Smile Není to tak dávno, kdy jsem trávila hodiny na netu a hedala příznaky ovulace a pak těhotenství a nezabývala se ničím jiným. Toužila jsem po mimču po 14 letech aplikací Depoprovery. Všichni strašili, že to bude trvat dlouho, než otěhotním, jestli vůbec. Taky už nejsem nejmladší.Laughing Takže, když konečně po patnácti letech přišla první menstruace, jásala jsem jak malá holka a užila si jí 3 dny. A pak to začalo... teplota, čípek, hlen... Dnes už se tomu směju, když si vzpomenu kolikrát denně jsem se zkoumala, abych nepropásla ovulaci. Jenže jsem vůbec neznala délku cyklu. Vše se ale podařilo hned napoprvé, dnes jsem 15 tt. Testy na těhu jsem si udělala asi 4. Všude píší, že odhalí těhotenství již po týdnu. Je to nesmysl. Mně se ukázal poztivní test asi až po 36 dnech. A teplota mi po ovu taky klesla, osmý den jsem to vzdala, ale už dvanáctý mi to nedalo a měřila jsem nanovo. A to už byla 37,1°C. A to už jsem pak vydržela.

  Nevím, jestli moje psaní pomůže, ale z vlastní zkušenosti vím, že se nic uspěchat nedá a stresovat se má pramalý smysl. Ale...po bitvě je každý generál.Laughing A věř, že teď taky stále něco řeším vzhledem ke svému věku, ale to k těhotenství patří.

  Držím palečky, měj se fajn.

 • Lucis Příspěvků: 26
  Oblíbená: 0

  Lucis Vloženo 13.08. 2013, 22:37 Reagovat Kotva

  Ahoj, já se měřením teploty zabývám docela dlouho, pořád sháním nějaké další info :) U tebe mohla být ovu klidně 16.den, ten náhlý vzestup jedné teploty se mi nezdá. Říká se, že po početí může následovat tzv. nidační pokles - že teplota poklesne při uhnizďování embrya. Ale pak zas stoupne a drží se. Mě se to takhle myslím taky stalo, musela bych najít tabulky :)

 • Lucis Příspěvků: 26
  Oblíbená: 0

  Lucis Vloženo 13.08. 2013, 22:44 Reagovat Kotva

  Ještě radím abys dál měřila, 17 dní zvýšených teplot značí těhotenstvíLaughing

  Jejda a ještě mě napadla rada - při snažení pomohlo, aby ses na to moc neupínala, proto mě napadá zabrat se do příprav na svatbu - určitě by se podařilo natošupLaughing

 • Efka B. Vloženo 14.08. 2013, 00:08 Reagovat Kotva

  Holky, díky, jste hodné :)

  Na těhu se tak moc neupínám, tedy myslím. Za 4 měsíce jsem si nedělala žádný test, ale nějak je to čekání na MS dlouhé :) Proto si neměřím po ovu ani teplotu - Lucis, síky za info ohledně zvedání teploty :) - nechci být zklamaná, raději čekám :)

 • Maruška1 Vloženo 14.08. 2013, 11:04 Reagovat Kotva

  Ahoj Efko, taky jsem si myslela, že se na těhotenství moc neupínám,ale opak byl pravdou. Ale naštěstí se podařilo hned na druhý pokus Wink Co se týká zatím nedostavené MS, taky jsem se nemohla dočkat a byla jsem tak nervózní, že jsem si test koupila a jak jsem byla za to ráda, a to jsem měla zpoždění jen 2 dny. nyní je v 15.tt a neskutečně se moc těším Wink Protože jsem si stáhla do mobilu aplikaci, měla jsem přesný přehled o ovulaci, zaznamenávala jsem si i pohlavní styky, takže i vím, kdy jsem přesně zapadla a test jsem si dělala 17 dní po styku a tedy hned 2 dny po zpoždění (cyklus jsem měla 35 dní) a vyšel hned pozitivně, tak jsem si to mastila k doktorovi, který tedy ještě nic neviděl, tak si mě pozval za 3 dny znovu a už tam byla čmouha Laughing jinak s měřením teploty nemám žádné zkušenosti Wink

 • Efka B. Vloženo 14.08. 2013, 14:35 Reagovat Kotva

  Maruško,

  děkuji za názor. Pokud chápu dobře, měla jsi MS o dva dny později a stejně test vyšel pozitivní? Jinak poc gratuluji k mimi :)

 • Maruška1 Vloženo 14.08. 2013, 16:32 Reagovat Kotva

  Efko, přesně tak, zpoždění jen 2 dny, ale mimčo už se zaznamenalo druhým proužkem na testu Laughing a moc děkuji za gratulaci, snad bude vše v pořádku Wink a zároveň přeji, ať vám to vyjde také o nejdříve a můžete se radovat

 • Efka B. Vloženo 14.08. 2013, 16:38 Reagovat Kotva

  Taak to je zajímavé :) Já si říkám, že se to jednou podaří, že to neurychlím, ale třeba jen pomůžu (Beru kys. listovou). Nemůžeme se snažit donekonečna (ale je pravda, že každou Ms obulím :D )

1 2

Vložit nový příspěvek
Připojit další soubor

reklama
reklama
reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist