reklama

Vyšetření ve 40+4 tt

Založila: Jana, 28. 10. 2020, 08:52

Vložit nový příspěvek

  • Jana Vloženo 28.10. 2020, 08:52 Reagovat Kotva

    Ahoj holky,včera jsem byla na vysetreni 40tt+3 žádný příznaky k porodu nic doktorka mi delala strastné bolestivé vysetreni ze jsem myslela ze vyskočil z kresla rekla ze po příprade priste udela Hamilton hmat .Nevite co tohle bylo za vysetreni ?
  • Peggy Vloženo 28.10. 2020, 10:09 Reagovat Kotva

    Asi zkoumala čípek, jestli je měkký a zkracuje se. Vnitřní vyšetření můžeš odmítnout. Hamiltona mi udělali až 41+4, do té doby se tvářili, že když miminko má správný tep pohyby a tak, tak to není třeba hrotit. Nejdůležitější je po 40tt zůstat v klidu, adrenalin blokuje oxytocin, takže se předporodní příprava a porod zastavuje. Lehlo se to radí, hůř provádí. Mě pomohlo mít ten termín, říkala jsem si, ty poslední dva dny si užiju posvém, děti jsem dala muži a šla se projít, dala si vanu, oblíbené jídlo a pustila film. Ten hamilton prý nebyl skoro třeba ;) . Tak ať ti to taky vyjde!
  • Irča Vloženo 28.10. 2020, 17:56 Reagovat Kotva

    Já to měla snad taky tak, bolestivé vyšetření a příště, že bude dělat Hamiltona. Tak jsem byla jeden na delší procházce z manželem, další den jsem mu šla na proti k práci a v noci jsem už nemohla spát a ráno jela do porodnice. Ten den jsem měla jít na toho Hamiltona, takže nakonec jsem to zvládala bez toho.

Vložit nový příspěvek
Připojit další soubor

reklama
reklama
reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist