reklama

Výživné na neprovdanou matku

Založila: MařenkaK, 10. 01. 2018, 14:15

Vložit nový příspěvek

 • Příspěvků: 1
  Oblíbená: 0

  MařenkaK Vloženo 10.01. 2018, 14:15 Reagovat Kotva

  Ahoj maminky,

  rozešli jsme se asi před ctvrt rokem s otcem naší roční holčičky. Dodnes se dohadujeme o výši alimentů a výživného na mě. Před vánoci mi již došla trpělivost a dala ho k soudu. Nyni mám nového přítele, který však s námi nebydlí ani se jinak nepodílí na financovaní našeho domova. Přesto mám trochu strach , jak bude probíhat soud v případě , že mám přítele a po bývalém příteli požaduji výživné na mě a naši dceru.Setkali jste se s tím někdo ?

 • XLenka Vloženo 10.01. 2018, 21:58 Reagovat Kotva

  Ahoj nevím jak je to s výživným na tebe jako neprovdanou. Jinak se platí výživné na manželku jenom když by u tebe nebydlel nový přítel/manžel (nezáleží zda přispívá, prostě když bydlí tak se počítá, že přispívá on, jinak ne). Na výživné na dítě nemá vliv ani další manželství.

 • Lucie Vloženo 11.01. 2018, 09:05 Reagovat Kotva

  Výživné na neprovdanou matku  funguje v podstatě jako příspěvek na určité náklady, je na něj nárok do 3 let věku dítěte a pokud nový přítel s vámi nebydlí a nepřispívá na domáctnost, tak se jeho příjem nikam nezapočítává.

 • Pajina Vloženo 03.12. 2018, 11:10 Reagovat Kotva

  Jestli můžu reagovat, výživné na neprovdanou matku dostane ženská která nebyla vzita s chlapem, počítá se to od těhotenství do 2 let dítěte. Podle mě kdyby paní s přítelem žila tak to nehraje žádnou roli jestli ji přispívá či ne. On defakto by měl platit na neprovdanou matku kvůli nakupování věci pro miminko atd. Já to mám podané 8 let a ještě se nic neděje. V půlce září jsem to dávala přes paní k exekutorovi a čekám že snad už před Vánocemi bude líp ?

Vložit nový příspěvek
Připojit další soubor

reklama
reklama

Aktuální soutěže

reklama

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist