Vzhled stolice po Neocate
Autor: PaniX 24.5.2020 v 06:40
Ahoj holky, prosim, jaky vzhled mela stolice vasich deti po nasazeni mleka Neocate? Byla ridka a jakoby leskla? Jako kdyz rozklepnete vajicko? Popripade, jak dlouho trvaly problemy s prujmem?
Mame nasazeni par dni a nevim, zda je to bezne.
Dekuji za odpovedi
Autor: Aily 28.5.2020 v 19:39
A kombinuješ to s kojením/jiným mlékem, nebo ne? Moje děti obě jen na Neocate a měly takové zelené bahno, spíš s náběhem na zácpu/zácpou. Museli jsme rourkovat a samy nekakaly.
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55