Začátek užívání antikoncepce Asumate druhý den menstruace
Autor: Natálie 20.6.2017 v 10:51
Ahoj, chtěla bych se zeptat. Když jsem dostala menstruaci v pondělí ráno a antikoncepci jsem si vzala až v úterý ráno budu tedy muset čekat těch 7 dní než mi prášky začnou fungovat?
Autor: Mitti 20.6.2017 v 17:06
Ahoj Natálie, pro jistotu bys měla počkat, jestli se chceš na antikoncepci úplně spolehnout.
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 27.6.2026 v 01:33
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55