reklama

Zamlklý potrat 2011

Založila: Daniela, 30. 05. 2011, 10:12

Vložit nový příspěvek

 • Daniela Vloženo 30.05. 2011, 10:12 Reagovat Kotva

  Nechci v tom být sama,teď když je mi nejhůř Crya možná později,když dostanu správnou šanciInnocent

 • Bibi Vloženo 30.05. 2011, 10:51 Reagovat Kotva

  Ahoj,vím jak se cítíš!! Musíme to zvládnout a těšit se na další plánování. Ted je to hrozně těžké ale chce to čas!!!! Já to mám v tomto roce už 2krát za sebou.

 • Bibi Vloženo 30.05. 2011, 11:10 Reagovat Kotva

  Tak moc bych si potřebovala s někým popovídat. Všude kam se podívám, tak je těhotná nebo kočárek. Už o tom ani doma mluvit nechci, včera mi to ujelo z pusy a byl pomalu oheň na střeše. Vím, že to i mýho manžela trápí, v sobotu jsme si o tom povídali, ale nechci už to před ním řešit.

 • Daniela Vloženo 30.05. 2011, 11:19 Reagovat Kotva

  Reakce na [11679]:Je to prostě peklo,říkala jsem si že mě se to nemůže stát a pak je to tu a já nevím kudy kamCry

 • Bibi Vloženo 30.05. 2011, 11:21 Reagovat Kotva

  Taky jsem si říkala, proč zrovna já. Vždy jsem byla zdráva, nikdy jsem neměla žádné problémy. Po prvním potratu jsem si říkala, že jsem si smůlu snad vybrala, ale bohužel ne. Ted nás čekají vyšetření aby se zjistilo čím to bylo a abychom se mohli začít znovu a třeba o těch vánocích už budeme vedět, že nás bude víc.

 • Daniela Vloženo 30.05. 2011, 11:29 Reagovat Kotva

  Kdy by jsi chtěla jsem na ICQ pod safea 7 584563068.

 • Věrka Vloženo 30.05. 2011, 11:59 Reagovat Kotva

  Bibi, Danielo,

  ... myšlenky mi běhají sem a tam, tak budu psát na přeskáčku. Chci hlavně napsat - držte se. Z toho, jak si píšete odhaduju, že ještě děti nemáte, o to jsem to já měla "snažší", já už mám doma zdravého kluka. Co jsem si tak sbírala informace, stane se to prý za život skoro každé mamince aspoň jednou. Pro mě to tedy také byla lekce, nevěřila jseme, že by se mi něco takového mohlo stát, když první těhotenství bylo pohádkové. Beru to ale i jako životní lekci aby člověk nebral všechno jako samozřejmost.

  Jen ještě moje zkušenost. Když jsem znovu otěhotněla, dostala jsem od doktora Utrogestan na udržení těhotenství, jsou to hormony, dávají se do třetího měsíce, tak si o ně potom taky když tak řekněte.

  Já jsem sice v půlce pátého měsíce, ale v podstatě celý začátek těhotenství a každou další kontrolu jsem prožila ve strachu. Snad už teď bude všechno v pořádku.

  Myslím, na vás ať jste hlavně zdravotně v pořádku a můžete brzy začít zkoušet znovu, ať ty tři měsíce utečou jako voda.

  Věrka

 • Bibi Vloženo 30.05. 2011, 12:27 Reagovat Kotva

  Ahoj Věrko, Utrogestan mi doktorka taky předepsala ale moc to nepomohlo. Uvidíme co nám řekne zítra doktorka,jaké testy a vyšetření nás čekají. Jen doufám, že na výsledky nebudeme muset čekat dlouho. To čekání je prostě hrozný !!!

 • Bibi Vloženo 30.05. 2011, 12:42 Reagovat Kotva

  Reakce na [11684]: Bohužel se mi nepovedlo tě vyhledatCry

 • zuzka Vloženo 30.05. 2011, 12:55 Reagovat Kotva

  Ahoj Danielo přesně vím co cítíš,sama jsem si tím prošla a asi znovu procházím.Je mi 38 let dlouhá léta se snažíme o miminko.Mám za sebou mimoděložní těhotenství,pak 3 pokusy IVF-ICSI.Při první pokusu jsme byli úspěšní,ale.....Od začátku špatně rostlo HCG,plod se špatně vyvíjel,srdíčko začalo tlouct déle než mělo až nakonec dotlouklo. 14 dní jsem v sobě nosila mrtvý zárodek než na to přišli a já musela jít na potrat v 9tt.Stašně moc to bolí a dodnes s tím nejsem vyrovnaná.Narušilo to i mé manželství.Přestože se manžel moc snažil,zůstala mezi námi taková bariéra.Snažili jsme se to nevzdávat a s odstupem času podstoupili ještě zbylé 2 IVF.Ovšem bezúspěšně.Před týdnem jsem přišla na to že jsem přirozenou cestou těhotná.Ale místo toho abych měla radost jsem ustrašená, rozpolcená.Zašla jsem za doktorem v obavách.Připadala jsem si tam jak kus něčeho,čekala jsem jiný přístup a hlavně povzbuzení.Nevyšetřil mě ,ani nenabral krev jen udělal sono a potvrdil ranné těhotenství.Dnes jsem byla na další prohlídce a asi to vypadá zase špatně.Vypadá to zase na neprospívající těhotenství.Musím čekat.........................Cry Dnes mi tedy nabral i krev a čekám na výsledky HCG,srdeční ozvy zase nebyly jsem skoro v 7tt.Nemám už sílu ani brečet, po posledním pokusu IVF jsem skončila na antidepresivách a ted už nevím......................................................

1 2 310

Vložit nový příspěvek
Připojit další soubor

reklama
reklama
reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist