reklama

Zápal plic u dcery 3,5 a k tomu ve 25. týdnu těhotenství

Založila: , 13. 04. 2011, 12:59

Vložit nový příspěvek

 • Vloženo 13.04. 2011, 12:59 Reagovat Kotva

  Ahoj všichni, už jsem z toho taková špatná, tak se potřebuji trochu vypovídat.. a zjistit zda někdo nemá podobné zkušenosti či rady. Dcera leží 3. den v nemocnici a včera zjistili, že se jedná o zápal plic. Je pro mě strašné už jen to, že tak malinká už musí být v nemocnici. Naštěstí je tam s ní manžel. Ale mě nedoporučili návštěvy v nemocnici celkově z důvodu mého těhotenství. Ze začátku jsem za nimi ale chodili, pak mi to přeci jen rozmluvili. Tak je mi smutno. Dcerka se pořád ptá kde jsem a jestli jí mám ještě ráda Cry. Také nevím, jaké může být riziko pro těhotnou, jestli je možné, že jsem se zápalem plic nakazila. Sice jsem pročítala různé informace na internetu, ale spíše se mi tím jen zhoršovala nálada, tak jsem toho nechala. Říkala jsem si, že napíšu nové téma sem a třeba mě někdo povzdubí informacemi ze svých zkušeností :-).

  Díky a všem pěkný den

 • kordulka04 Vloženo 14.04. 2011, 15:02 Reagovat Kotva

  AHojky Karenko, je to hrozně smutné, když maminka nemůže být nablízku svému dítku, já to měla minulý měsíc obráceně, ležela jsem se zápalem plic v 31 týdnu těhu, děti za mnou nemohli už jen pro to, že byli také nemocné, měli zánět průdušek, snášeli to celkem dobře, ale co já? Už jen to, že když jsou nemocné chtějí mýt nablízku mne a ne manžela mám dva klučíky, osm a dva roky. Ale nakonec jsem si tam pobyla jen deset dní. Nevím, ale podle mého uvážení se nakazit zápalem nemůžeš, zápal plic má vždy příčinu, přechozená chřipka, nastydnutí a nebo neléčený zánět průdušek a tak podobně. Drž se a přeji a´t je malinká brzy doma.

 • Vloženo 20.04. 2011, 10:29 Reagovat Kotva

  Ahoj Kordulko, díky za podporu. Dcera k tomu všemu ještě dostala neštovice, ale díky těm ji pustili z nemocnice domů a můžeme být spolu :-). Teď už bych ani nepoznala, že je nemocná, kdyby neměla pupínky :-). Zítra jdem na kontrolu toho zápalu, tak snad už to bude dobré. Teď ještě přežít být stále zavřené doma, než nás pustí ven a bude to dobré. Je tak krásně, už se těším zase na výlety :)

Vložit nový příspěvek
Připojit další soubor

reklama
reklama

Reklamní články

reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist