reklama

Zavřené školky

Založila: LucieH, 15. 11. 2020, 22:10

Vložit nový příspěvek

 • LucieH Vloženo 15.11. 2020, 22:10 Reagovat Kotva

  Dobrý večer, měla jsem diskuzi s kamarádkou, která tvrdí, že situace stran COVID ve školkách se zhoršuje a je skoro 50% školek v tuto chvíli zavřených nebo je omezený provoz a že je šílenství otevřít první a druhou třídu a že své dítě tam nepošle... Zkusila jsem napsala dalším kamarádkám, jak to vypadá v jejich okolí. Je to celkem velký záběr školek v různých koutech republiky. Všechny jsme se shodly že během října to bylo špatné, téměř každá měla zkušenost s karanténou ve školce nebo v okolní školce, nyní je situace mnohem lepší... Mohu se zeptat, jaké máte zkušenosti ze své školky nebo od kamarádek? Opravdu je 50% školek v současné době zavřených/omezený provoz z důvodu COVID? DÍKY

 • Irča Vloženo 16.11. 2020, 01:25 Reagovat Kotva

  Já o žádné zavřené školce v okolí vůbec nevím a ani u kamarádek. Naopak si libujeme, že dítě můžeme do školky dávat. Taky mluvím za různé kouty republiky.

 • Kami Vloženo 16.11. 2020, 21:05 Reagovat Kotva

  Na Plzeňsku taky školky fungujou,co vím. Ve spoustě jedou režim s žádostmi ředitelů směrem k rodičům ve smyslu,že kdo nemusí dítko nutně dávat do školky,aby si ho nechal radši doma,ale to samé bylo už na tom jaře a to zde byly školky opravdu poloprázdné,ani předškoláci nechodili.Teď je to ve třídách s docházkou tak půl na půl a předškoláci chodí  víceméně všichni.Občas se nějaká třída dostane do karantény,ale tím to naštěstí končí.

 • Míla Vloženo 21.11. 2020, 15:12 Reagovat Kotva

  U nás asi od 2.11. je školka v provozu pouze pro děti rodičů kteří chodí do práce a pro předškoláky z důvodu omezeného personálu (pracovní neschopnosti, karantény, OČR).

Vložit nový příspěvek
Připojit další soubor

reklama
reklama

Reklamní články

reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist