Zjištění vývojových problémů až ve 30. týdnu těhotenství?
Autor: Lucka K. 30.11.2014 v 12:03
[672044] Dobrý den, Olie, to je mi líto, že Vás tam taky ženou. Tak to se tam nejspíš potkáme...já tam nejsem objednaná na konkrétní hodinu, řekli mi, že mám dorazit mezi 8-11 hod. Takže počítám s tím, že si asi hoďku, možná 2 počkám :-/ A řekli vám co ty zvětšené lebeční komory můžou sygnalizovat? Přeji ať to dobře dopadne!
Autor: Olie 30.11.2014 v 13:20
[672108] prave ze nerekli,jen mi pred mesicem vzali asi 4 skumavky krve,tak mi snad zitra neco reknou vic
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55