Zkušenosti s Nutrilonem Advanced
Autor: Míša 6.2.2022 v 15:21
Mohu se zeptat jestli může po novem nutrilonu mít bolesti zatím sme měly obyc nutrilon teď dáváme ten advanced ale zdá se mi mi že po tom bkynka a dost pláče což je u něho nezvykle nějake zkušenosti
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Embryo Glue
Poslední příspěvek: 31.5.2026 v 01:15
Co jíst pro zdraví vlasů?
Poslední příspěvek: 1.4.2026 v 11:51
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10