Zkušenosti s porodnicí Šternberk
Autor: messi 17.8.2014 v 12:11
Ahoj holky,mám rodit v prosinci a zajímal by mě váš názor na porodnici Šternberk,našla jsem hodně diskuzí,ale jsou všechny dost staré.Prosím o vaše vyjádření k porodu i péči o prcky.Také o to co jste museli mít sebou.Zda jste dostávali vložky,pleny atd. jak je tomu v jiných porodnicích.
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55