Embryo Glue
Autor: Míša K. 22.5.2026 v 23:58
Holky, máte některá zkušenost s Embryo Glue při IVF? Pomohlo vám to nějak Budu ráda za jakýkoliv zkušenosti.
Autor: Kájík22 24.5.2026 v 23:20
Hele jo, já ho při transferu měla taky a zrovna tenhle pokus vyšel. Brala jsem to spíš jako něco navíc, co tomu může trochu pomoct a hlavně mě to psychicky uklidnilo, že jsme zkusili fakt všechno.
Autor: Míša K. 25.5.2026 v 23:42
Kájo a můžu se zeptat na jaký klinice si byla? :)
Autor: Kájík22 31.5.2026 v 01:15
Byla jsem na IVF klinice ve Zlíně. Cenově to tam za mě nebylo nijak šílený, my jsme si ho připláceli v rámci toho transferu. Jinak je to spíš menší klinika, ale možná právě proto jsem se tam cítila fakt dobře. A přišlo mi, že si dávají dost záležet na vyšetřeních, všechno brali docela důkladně. Plus jsme měli super paní koordinátorku, se kterou se dalo všechno normálně řešit a hrozně mi to ulevilo.
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Embryo Glue
Poslední příspěvek: 31.5.2026 v 01:15
Co jíst pro zdraví vlasů?
Poslední příspěvek: 1.4.2026 v 11:51
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10