reklama

Porodnice Příbram 2013

Založila: marťas, 12. 03. 2013, 13:57

Vložit nový příspěvek

 • Příspěvků: 27
  Oblíbená: 0

  marťas Vloženo 12.03. 2013, 13:57 Reagovat Kotva

  Ahoj těhulky máte některá v plánu rodit v Příbrami jako já ? TP 14.8.

 • Jitule Vloženo 12.03. 2013, 16:01 Reagovat Kotva

  Ahoj Martas,

  já jsem rodila v Příbrami v říjnu 2010, to byla ještě ve starém pavilonu, takže nic moc hezkého, ale podle mě jde hlavně o to, jaký je personál a ten si nemůžu stěžovat ani v nejmenším. V porodnici i na oddělení šestinedělí byly všechny sestřičky super!!!

  Druhé dítě jsem bohužel rodila předčasně akutním císařským řezem ve 34.tt, malou mi hned odvezli na JIP na Karlák do Prahy, takže jsem po císaři neležela na šestinedělí ale na oddělení gynekologie, nicméně už v novém, takže pokojíčky jsou krásné, čisté, pěkná koupelna na pokoji pro 2 pacientky. Na šestinedělí je to myslím stejné, každopádně se tam můžeš jít podívat...Personál se předpokládám za 2roky příliš nezměnil a to by bylo to hlavní, byly fakt všechny moc fajn.

  Jinak tenkrát se mnou byl manžel v prodním pokoji celý den, nikomu nepřekážel, nikdo neprotestoval, byl velkou oporou, na pokoji byla televize, sprcha, wc, různý pomůcky pro snažší uvolnění a znovu podotýkám, že ve starém pavilonu, dnes to třeba bude ještě lepší...

  Držím palce ať je těhotenství bez problémů a pak rychlý a bezbolestný porod!!!

 • Příspěvků: 27
  Oblíbená: 0

  marťas Vloženo 13.03. 2013, 09:11 Reagovat Kotva

  Reakce na [288087]:Jituš děkuju , doufam že druhý porod bude lepší než ten prvníEmbarassed.

 • Mirka Vloženo 13.03. 2013, 10:05 Reagovat Kotva

  Ahojky :-)

  Já mám termín porodu v červnu Smile Jsem na to zvědavá, ale slyšela jsem o příbramské porodnici jenom samou chválu, tak snad budeme mít štěstí. Moje ségra rodila před čtyřmi lety a jak píše Jitule, tak si taky nemohla stěžovat. A moje tchýně byla na gynekologii na operaci minulý říjen a taky byla moc spokojená se sestřičkami i doktory. Kamarádka rodila před dvěma lety a taky říkala, že personál byl v pohodě. Držím pěsti a užívej si těhotenství Laughing

 • Kačí + Tadeáš Příspěvků: 1339
  Oblíbená: 6

  Kačí + Tadeáš Vloženo 13.03. 2013, 13:28 Reagovat Kotva

  Ahojky,

  já rodila v Příbrami v září 2011 a byla jsem vážně moc spokojená. Před porodem jsme byli na předporodním kurzu, prošli jsme si zázemí, vše nám vysvětlili. Trošku mě to uklidnilo, když jsem věděla, do čeho jduSmile Vše pak proběhlo ok a personál byl super. Sestřičky na šestinedělí byli moc ochotné, takže to bylo fajn.

  Manžel byl se mnou po celou dobu porodu a nebyl nejmenší problém s tím, že tam je. Byla jsem strašně vděčná že tam byl se mnou.

  Takže vžele doporučuji příbramskou nemocniciWink

  Přeji krásné těhulkování a držím palečky, aby bylo vše v pohodě

 • janule Vloženo 13.03. 2013, 15:12 Reagovat Kotva

  Ahoj Marti, budu rodit v Příbramské porodnici, je nově zrekonstruovaná a samá chvála. Dělaj i jednou týdně myslím v pondělí od 14.30 prohlídku. Taky se chystám. Ale každá známá si ji chválí a na gynekologii jsem ležela dvakrát a spokojenost.

 • Příspěvků: 34
  Oblíbená: 0

  Veronika_84 Vloženo 13.03. 2013, 16:13 Reagovat Kotva

  zdravím, obě švagrové rodily v Příbramy a byli moc spokojené. sice je to už pár let od posledního porodu 4roky, ale personál si moc chválili.

  tenkrát tam dětičky vozily v nákupních košících - docela to vypadalo komicky

 • Příspěvků: 1114
  Oblíbená: 4

  Marinka83 Vloženo 14.03. 2013, 17:18 Reagovat Kotva

  Ahoj, taky se chystám rodit v Příbrami :) bude to už teď v dubnu, tak pak písnu jaké to bylo :) ale rodila tam většina mých kamarádek a všechny chválily. Já tam ležela už 2x na gynekologii a opravdu tam je příjemný personál a ten nový pavilon je moooc pěkný :)

 • Marťas Vloženo 13.05. 2013, 13:44 Reagovat Kotva

  Holky to jste mě uklidnily, ják se to pomalu blíží ,tak jsem z toho celá nesvá, ale aspoň teď vím že personál i vybavení nemá chybu.

 • Příspěvků: 1114
  Oblíbená: 4

  Marinka83 Vloženo 14.05. 2013, 21:27 Reagovat Kotva

  Holky tak hlášení z příbramské porodnice :) Doktoři jsou tam vážně hrozně fajn a porodní sály mají nádherné (mám je obhlédnuté všechny, strávila jsem tam dost času Undecided) jen škoda, že sice mají masážní vanu, ale není funkční Yell tu jsem chtěla vyzkoušet Cool jinak lékaři velmi příjemní, všechno vysvětlují, porodní asistentky usměvavé, milé, ochotné... škoda, že jsem nakonec nerodila, tak nevím, jak se pak chovají při opravdovém porodu. U mě se jen vyvolávalo a zcela neúspěšně, tak se mi moc nevěnovaly, když mi nic nebylo :) horší je to pak na oddělení šestinedělí, sice je tam také velmi příjemný personál, usměvavé, milé sestřičky, ale podpora laktace jim dost pokulhává. Měla jsem smůlu, že bylo hodně porodů, takže oddělení praskalo ve švech a na mě se tedy co se kojení týká úplně vykašlaly. Možná jsem měla jen smůlu, ale ani mé spoluležící se žádné péče nedostalo, což je ohromná škoda, protože když je ženská prvorodička, tak prostě tu pomoc potřebuje, obzvlášť po císaři. Tak přeji všem, aby se jim laktace rozjela bez problémů a nebo měly větší štěstí na ochotu pomoci. Jinak bylo všechno opravdu fajn a bez váhání tam půjdu rodit znovu :)

1 2

Vložit nový příspěvek
Připojit další soubor

reklama
reklama
reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist