Snažilky, pojďte pokecat ;o)
Autor: AndreaZ. ♥ 13.10.2011 v 20:05
[41954] Budeme platit o 500 kč víc , tak že 6500 což je dobré 
Autor: kačka 13.10.2011 v 20:08
Ale to jste kupovali ne?
Autor: Verča 13.10.2011 v 20:09
[41796] Lucy, klikni nahoře, jak je tam tvůj nick, tak pod tím je ikonka upozornění-zprávy-nastavení, klikni na ikonku nastavení, tam se dá všechno upravit
Autor: kačka 13.10.2011 v 20:11
Lucy ty jsi to zase tak krásně napsala,ale přesně tak si to říkám,jako bys mi četla myšlenky
musím se nějak utěšovat
Autor: Verča 13.10.2011 v 20:13
Ahoj holky, co je tu nového? vidím že Andrejka V. už mě s odpovědí předběhla
, co je u vás nového??? Je tu za tu dobu moooc příspěvků a nestíhám je číst 
Autor: Verča 13.10.2011 v 20:17
[41942] Kači, tohle je mi podobné, taky se ale už snažím šetřit, jenže občas potřebuju jít něco zařídit do města, a nedá mi to se nepodívat do nějakého butiku, v tomhle jsem hrozná 
Autor: AndreaZ. ♥ 13.10.2011 v 20:23
[41958] Kačko myslíš byt ? nee , ten máme pronajatý od města . 
Autor: Lucy 13.10.2011 v 20:24
Jo jo, už sem to nastavila, ale děkuju Verčo! A taky AndrejceZ., přes to kolečko jsem to nevěděla, já to dělala, jak mi poradila AndrejV., a tak to taky šlo, je tam víc možností...a já sama nepřišla ani na jednu!
To je super nájem za velký byt. On je městský, že Andrejko, takže bez doplatku, to je výhoda. Hypotéky a půjčky a zadlužování hned na začátku života je fakt běs pro mladé rodiny!
Autor: AndreaZ. ♥ 13.10.2011 v 20:28
[41966] Lucy s tím souhlasím a hypotéka je fakt na hodně dlouho a doba je nejistá a já nerada riskuju .
Autor: kacka 13.10.2011 v 20:30
Veru,ale já si tedka co mi manžel odjel kupuju jaksi často furt něco,pak zjistím,že jsem utratila 5tis skoro jen za oblečeni sakra a pak mě to jak štve,že jsem to mohla radši ušetřit třeba na dovču,ale je to jak lucy říka pokud se mi podaří otěhotnět tak pak už si nic nekoupím
,ale pak zas budu utrácet za mimi oblečky,ted jsem koukala v tescu,to je tak nadherny ty malé gatata,a tričenka
a ty botičky
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55