Snažilky, pojďte pokecat ;o)

Autor: kacka   13.10.2011 v 20:33

Aha já myslela,že jste ho kupovali,no s tou hypotékou máte pravdu mi máme a platím jen za ni 6000kč,ten nájem za 3pokojáč je super

Autor: Tynuska   13.10.2011 v 20:41

[41950] Andejko Z. To byl, ale vyčerpávající vzkaz, děkuji mockrát. Je hezký, že si na někoho nezapoměla.

Lucy: Já jsem četla jen část a přišlo mi, že ještě Jannys nevi víš? :-) Ten můj chlap stále okupuje notebook a na mě zbývá jen telefon a v něm je vše přece jen pomalejší.

Jannys: Tak to teda gratuluji. Co jsi měla za test, že Ti to už ukázal, tak brzy?

Kačka: Souhlasím s Lucy, opravdu ta kyselina listová je super. Akorát by asi bylo nejlepší, kdyby jsi jí začala brát co nejdříve. Já beru kys. listovou od MedPharma 800 mcq , stojí pár korun a můžu Ti říct, že se opravdu cítím lépe a hlavně vím, že dělám hodně pro miminko, aby pak nemělo pbroblémy. Kdy je v prním trimestru kys. listová dost důležitá.

Autor: Tynuska   13.10.2011 v 20:46

Kacka: To, ale asi má každá ženská, která nemá za koho utrácet. :-) Já byla sama a každou chvíli nové botičky a trička a cokoliv co se mi líbilo. Našla jsem si pak přítele s dvouma dětma a vše šlo do dětí. Radši koupím něco krásného jim, než sama sobě. :-D To já taky šílím, když vidím ty věcičky. :-)

Autor: kačka   13.10.2011 v 20:47

Tynuško,tak já ji chci začít brát ty 3měsíce před tím než manža přijede,takže od listopadu už budu papakat,ta fembion stojí kolem 300kč na měsíc a od té medpahmy stojí méně?

Autor: AndreaZ. ♥   13.10.2011 v 20:48

[41972] Nene , taky jsme o tom uvažovali a třeba časem , ale teď ještě ne . Vždy je lepší platit svý , to je jasné . Smile

[41976] No to je jasné , že jse mnemohla zapomenout !! Smile Akort , při tak vynikající zprávě Smile . A vyčerpávající to celkem bylo , po té denní mi to vždy trvá , než těch deset stránek přelouskám Wink

Autor: Verča   13.10.2011 v 20:50

[41970] Lucy, to je pravda, beztak ženská když má něco nového na sobě, je jí nějak líp. Já když mám stres tak jdu taky nakupovat a je mi hned lépe, člověk by nevěřil že to nějaký hadřík dokáže. Taky když vidím nějakou holčičku s copánky, jak jí to všechno na sobě ladí a vypadá jak princezna, tak se úplně vidí, jak tu svoji budu jednou rozmazlovat Laughing

Autor: Tynuska   13.10.2011 v 20:54

[41983] No já za tu od MedPharma platila necelých 80 Kč a je tam 100 tablet, takže asi na 3 měsíce. Což teda koukám je hodně velkej rozdíl.

[41985] To já mám taky.. Smile Vždy než vše přečtu a vše si dám dohromady. Kolikrát ani vše nepřelouskám. Ale tak aspoň má člověk tady nějaký odreágování a hlavně pochopení.

Autor: kačka   13.10.2011 v 20:58

Tynuško,ty už ted dostaneš stejně jiné vitaminky když jsi těhuLaughing

Autor: Lucy   13.10.2011 v 21:06

Tynuško, ono většině žen asi stačí obyčejná listovka, jen prý určité procento žen neumí tu běžnou listovku rozložit na ty enzymy, které tělo využije....a ty pak mohou mít vážné problémy, potraty, vývojové vady....ale to jenom některé ženy.....kdežto ta drahá, ta už je prý rozštěpená. Ale jestli je to pravda, nebo je to farmaceutický tah, to nevím....fakt je, že jsem to četla na stránkách reprodukčních center, že se tahle závada už žen objevuje....a potvrdili mi opakovaně různí gynekologové, kterých jsem se ptala....že je tahle, co beru já vážně nejlepší. Tak do toho holt ty prachy vrážím, aby případné těhu bylo v pořádku. A ty už těhu jsi....tak bych o tom také asi uvažovala, aspoň na ty první tři měsíce, to je nejdůležitější! I když......před lety se tyhle přípravky vůbec neužívaly a také se rodily zdravé děti....jak říkám, to je na každém, pro co se rozhodne, já mám pár posledních měsíců snahy, tak se snažím co to jde.....A co manžel - ten také musí být nadšený viď, že vám to vážně vyšlo!...budete mít doma veselo, 3 děti! Ty jsi také vysadila antiko teprve nedávno, myslím, že?

Autor: Lucy   13.10.2011 v 21:09

[41993] Nám tedy nikdo Kačko vitamíny nedával, já si je vždy musela kupovat sama. Minulý rok jsem byla těhu dvakrát, takže na začátku mi dali spolu s průkazkou dárkový balíček pro maminky - víceméně se vzorky...které mají těhulky nalákat kupovat si to pak. Neříkej, že u vás dávají vitamínky zdarma, to by byl jev vážně nevídaný! Já si kupovala Baby Calibrum a k tomu ještě pořád ten Femibion.

1 ... 798 799 800 ... 2908
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.