Snažilky, pojďte pokecat ;o)

Autor: Lucy   15.10.2011 v 17:48

[42385] Úf, tchýňáci právě odjeli! No...kačko, já mám dojem, že chodí právě tam, jak doporučovala tvoje kamarádka. Ta, jak se jí to hned podařilo. Do ISCARE, někde v Praze 8, myslím.

Jéje holky, já bych tak ráda kynula.....když by to bylo díky miminku....a pyšně špulila  bříško, vy se tááák máte!!

Beuš, držíme palce!!!!

Ivet, včera se ti myslím zdál skoro úplně pozitivní a dnes slábne?? Tak přesně takhle jsem to měla minule já. Jeden den skoro úplně pozitivní, ale vím, že někdy býval ještě víc...takže druhý den jsem čekala testovací čárku ještě silnější než kontrolní....a ono houbeles,  byla slabší. Taky jsme to mohly prošvihnout, třeba bysme ji měly nejsilnější v noci! Zjistila jsem, že se fakt výrazně můžou lišit testy udělané ve stejný den, ráno nic, večer skoro úplně silná, například! Takže věř, že uprostřed noci by byl test býval úplně nejsilnější. Pojistili jste to ještě?

Autor: AndreaZ. ♥   15.10.2011 v 17:55

[42369] Lucy to máš naprostou pravdu , bude se to zdát neskutečnš dlouhé , ale co , jeden neúspěšný cyklus na víc nic není oproti těm 17 co už máme za sebou Undecided . Budu to muset zmáknnout . Smile

[42373] Týnuško , děkuju , snad mi to v té nemocnici uteče jako voda . Innocent

Holky víte co se říká ?? Že tchýně a uzený je nejlepší studený Laughing 

A copak děláte ? já jsem u sestry a hlídám kluky , jela na dvouhodinovku zumby tak si prcky užívám Smile . A kdyby jste viděly , jak ten menší krásně už papá lžičkou , to tak rychle utíká , že se tomu ani nechce věřit . Smile

Autor: Iveta   15.10.2011 v 17:58

Ano,Lucy pojistili,dnes ještě proběhlo milískování.Dneska už jsem ale neměla téměř žádný hlen.Jsem zmatená z té teploty taky.Ta křivka je úplně jiná než minulý cyklus.

Autor: Lucy   15.10.2011 v 18:05

Ivet, to vypadá ale dobře, ta tvoje křivka, dívala jsem se na graf. Teď bude šplhat nahoru a uvidíš, že graf nakonec zobrazí nejvíce plodné dny přesně na tu dobu, kdy jste se snažili. Takže ti můžem jen závidět snaženíčkov té nelepší době! Snad mi to taky za pár dní vyjde. Tak držím palečky, ať se uvnitř tebe teď zrovínka odehrává to velké kouzlo!!!

Autor: Iveta   15.10.2011 v 18:17

Jsi zlatá Lucy!Bojovala jsem sama ze sebou,zda se vůbec snažit..a přiznám se,že včera jsem se musela hodně nutit.Dnes to bylo se mnou lepší.Mám volný víkend,tak odpočívám a trošku poklízím.Velmi mě trápí,že můžu přijít o práci-byť jen dočasně.Ale snad jsou Brněnští radní soudní a situaci přehodnotí.Situace je o to horší,že existuje spousta řešení,jak z toho ven.Máme petici,podporu široké veřejnosti a i ze světa přicházejí dopisy primátorovi a ostatním radním,zda to k něčemu bude,netuším.Přišlo by o práci hodně lidí a jsou tu i páry,které mají 3-4děti.Holky!Já vím ,že tento příspěvek sem moc nepatří,ale muselo to ven....

Autor: Lucy   15.10.2011 v 18:43

[42393] To je to Janáčkovo divadlo, jak jsi psala? Jakým způsobem by mohlo skončit?? Radnice nechce dávat peníze? To by se týkalo všech anebo jen části zaměstnanců? To je mi jasný, že když děláš v takové hezké a zajímavé práci, že tě to trápí! Je to klika, když člověk najde práci, kam chodí rád! Tak Ti budu držet palečky, aby obě tvé zásadní věci dopadly dobře, jak miminko, tak i ta situace u vás v divadle, Ivet!

Autor: Iveta   15.10.2011 v 19:01

Město Brno snížilo všem příspěvkovým organizacím rozpočet o 20procent.Primátor nařídil všem ředitelům aby vypracovali návrh jak ušetřit.Ten náš navrhl,že dočasně rozpustí operu...Prý je také potřeba rekonstrukce divadla,ale to je jen záminka...jak náš soubor rozpustit..Zákoník práce,ale poukazuje na to,že zaměstnanci po dobu rekonstrukce mohou pobírat nějakých 80procent platu a propouštět se nemusí....Je to na delší lokte...Propustit se mají solisté opery,operního sboru a orchestru.Baletu a činohry a ani administrativních zaměstnanců se to netýká.A to jsme třísouborové divadlo-opera,balet,činohra...Bez varování už bylo propuštěno 51lidí z výroby.

Autor: kačka   15.10.2011 v 19:27

Lucy ,tak to musel psát někdo jinej,ta má kámoška taky chodila do toho Olmika. Tak snad se té tvé kamaradce ten momošek zadaří at už chodí kamkoliv.

Autor: l   15.10.2011 v 22:16

Jo, tak to vlastně asi Ála sem dávala příspěvek té kamarádky, co se jí po IUI podařilo otěhotnět, že? Holky, nikdo moc nepíše, asi že jsme v blbé fázi čekání, Ála je na začátku cyklu, Bea si dává pausu, protože má nervy, jak to tenhle cyklus dopadne, Šárka zatím také čeká na ms, Jani, my si ještě musíme pár dní počkat aspoň na tu ovulku, viď.....Kačka je v čekání přeborník....protože na manžela, Ivet má 2 týdny na výsledek dnešního i včerejšího snažení....AndrejkaZ. má teď taky blbé období čekání, protože na laparoskopii.....Blanka minimálně 3 týdny na výsledky vyšetření....a kdo tu s námi ještě je, všechno si nepamatuji....no a úspěšné snažilky už se pomalu přesouvají na těhulky, takže trošku ubýváme - což je samozřejmě správně a o to všechny usilujeme!

Tak Vám přeju všem dobrou noc.....holky!

Autor: Lucy   15.10.2011 v 22:21

[42468] Chichí...to jsem psala já....jestli jste to poznaly.....začla jsem psát na závěr příspěvku do "jména" Lucy, ale napsala jsem jen to malé L (to není I v tom jménu, ale malé el)  a než se nabídlo celé moje jméno... odeslalo se to....a už to bylo. Takže napodruhé....papá a dobrou noc od Lucy

1 ... 815 816 817 ... 2908
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.