Snažilky, pojďte pokecat ;o)

Autor: AndreaZ. ♥   15.10.2011 v 11:12

[42290] Jane , snad to zvládnu , lae jak už jsem psala , nebojím se ani tak samotného zaákroku jako té nemocnice LaughingFrown .

[42293] No Alenko , úplně nejlepčí by bylo , kdybych tam nastoupit nmeusela Smile.

Tak to máte moc krásný obýváček , my máme také ořech a černé sklo Wink .

[42299] Lucy ani nevíš jak se mi ulevilo ! Smile

[42300] Andrejko , to je jako z nějaké pohádky , ale máš pravdu , věřím , že to tak bude Smile . Vždyť už nám chybí jenom to miminko . Wink

[42331] Týnuško , to bylo jasné jako facka hned od začátku , tak že ještě jednou gratuluju !! Smile

[42342] Yashi , no budou se mi koukat do dělohy přes čípek a pak to zkontolují přes to bříško , tak že si myslím , že by v tom neměl být žádný problém . Ale raděj se na to ještě zeptám Smile

Autor: Šárka   15.10.2011 v 11:36

Ahoky všemWink

Adelko,Tynuš gratuluji vám k mimiskum v bříškuWink

..taky jsem zaběhnu juknout už méne než dřív,nemám tolik času,bohužel práce je moc..jinak já jsem dnes 53dc a do zitra zobu proveru a pak v týdnu budu čekat konečně na ms,jak já se na ní těším..po tolika týdnech čekáníWink

..venku dnes 9st ,sluníčko tu krásně svítí,ale v noci už tu byl mrazík -6st..takže zima je za dveřmiUndecided

Autor: Lucy   15.10.2011 v 13:03

Holky pomóóóc, zase přijela tchýně, bez pozvání, mě snad trefí. Pro mě je tchýně opravdu tchýní...tak jak se o nich dělají vtipy....pro mě není "maminkou".... ta je tak vlezlá!!!! Zavřela jsem se na záchodě, a jdu si vám postěžovat. To je zase sobota. Doprdelééééééé

Autor: Lucy   15.10.2011 v 13:06

[42358] Šári, snad ta ms zatracená fakt konečně už dorazí! Budu ti držet palce! To jsou paradoxy, viď....jindy se jí bojíme, jak čert kříže a teď na ni paradoxně člověk čeká jak na smilování bóží. Ale aby ses zas mohla od něčeho odrazit. A hlavně, vynuť si ten Clostík!!!!! Pro jistotu, aby se situace neopakovala!

Autor: Lucy   15.10.2011 v 13:09

[42355] Andrejko, když to zrovna probíhá, je to zdlouhavé a pitomé, ale počkej, až za rok tohle dobou budeš běhat s velkým pupíkem, anebo už budeš mít mimi v náručí, tak všechny tyhle protivné zdržovačky a zákroky budeš mít zasunuty někde v pozadí a už si na ně ani nevzpomeneš! Každopádně děláš pro to budoucí miminko, co je v tvých silách. A tímhle vyšetřením bude všechno hotovo, jasno...a budete vědět co a jak dál. Snad bude výsledek ten nejlepší, že je vše v pořádku---anebo kdyby nějakej zádrhelek byl, tak snadno řešitelnej! Tady ti všechny budem držet palečky o sto šest. Bude to dobrý, na jedničku - když tam jdeš toho 1.11.11, tak to jinak než na jedničku dopadnout nemůže!

Autor: Iveta   15.10.2011 v 13:20

Ahooj!tak já su dnes trošku na vážkách stran ovu.Teplota 36,54 a test negativní-kontrolní čárka vidět sice je ,ale málo.Tak nevím,jak to mám počítat a kdy ta ovu u mě vlastně proběhla.Nebo,že by zrovna probíhala a test už je negativní a teplota nízko?Lucy a co kdybys tchýni namíchala nápoj"lásky"?To byl samozřejmě žert a asi nezbývá,než přetrpět,nebo pokud máte záchody dva,střídat je....hlavně nenápadně. 

Autor: Týnuška   15.10.2011 v 14:12

Ani nevíte jak jsem ráda za Vaši podporu tady. Když mi to pí. doktorka onzámila, první na co jsem si vzpoměla, tak jak jste mi tady psali, že to určitě těhu je atd. Tak jsem hned musela napsat, co jsem přijela domů, že jste prostě lepší než doktorky, takhle poznat to na dálku. Laughing

Andrejko, Tobě budu držet v ten zvláštní den se tolika jedničkama palečky a pestičky a vůbec vše co se držet dá. :-) Uvidíš, že vše bude v pořádku.

Lucy, nezávidím Ti. Já taky nemám moc svou tchýni ráda, sice si předemnou hraje, že jako nic, ale za zády by mi vrazila kudlu do zad a nejradši by viděla vedle manžílka jinou ženskou. I když to nechápu. Sealed Ale pšššt o tchýních jen dobře. :-)

 

15.10.2011 v 14:59

holky, tak já dnes celý den v posteli, špatně je furt, snědla jsem 5 piškotů a těhu čaj, trochu polívky, ale nicmoc ... na sraz můžu zapomenout, hlava taky furt bolí ... to je zase den Yell

Autor: Adéla   15.10.2011 v 17:04

Přeju krásný den:-)Dneska jsem si udělala radost a pořídila si pletené legíny a dvě trička:-),ať v tom těhu vypadám k světu.Konečně je mi relativně dobře,nezvracím,mám energii...

Yashi,přesně vím,jak se cítíš,já to zakhle mám od začátku,90%času doma:-(Ale snad to brzy přestane a budeme si to už jen užívat...Já se jen modlím,aby mi nebylo špatně na té svatbě...to bych si jí moc neužila.

Jdu uklízet,dokud je mi dobře a než padnu únavou:-)Opatrujte se,prskám:-)))

 

Autor: kačka   15.10.2011 v 17:27

Lucy ty jsi chudáček s tou tchyní,já mám naštěstí super,dokonce mi vozí v neděli jídlo,ovoce atd ale v takovém množství jako bychom byla 4člrná rodina,takže to pak papám celej tydenLaughing. Ano a tu inseminaci vždy 2krát za měsíc. A ta kamoška chodí také přímo do nějakého centra na neplodlodnost?

1 ... 814 815 816 ... 2908
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.