Snažilky, pojďte pokecat ;o)

Autor: Lucy   14.10.2011 v 21:39

Holky, já nějak už sotva koukám, tím jak jsem půlku odpoledne probrečela na tom pohřbu, tak mě děsně pálí oči, tak už vás dnes opustím....Tak dobrou noc.....a hezký víkend!

Autor: AlenaK.   14.10.2011 v 21:42

Ivetko já jsem teda z jižní Moravy a nevím vůbec o tom,že se někde tak hojně propouští.Ale jak psala Lucy,nebudeš na to díky starostem myslet a povede se.

AndrejkoV.náš malý má taky vymalovaný pokoj tak jako má Denísek a i koberec tam má modrý a nábytek přírodní dřevo,masivSmileTaky všechno z mé hlavySmileJeště tam nespinká,tak tam nemá doplnky,ale to příjde až povyroste,nálepky atd.Po Vánocích ho tam chci už přestěhovat z ložnice.Uvidím jestli uspěju,usíná sám a v noci spinká krásně,jen se bojím rána jestli nebude plakat.No zkusíme a uvidíme.Trápit ho určitě nebudu když tam nebude chtít být,ještě bude malinký,bude mít kolem 1,5roku v té době.

Autor: AlenaK.   14.10.2011 v 21:43

Lucy ta moje kamarádka taky neměla žádný tampón ani klobouček po IVI a zadařilo se jim napoprvé.Ted už je ve 12tt.Smile

Autor: AlenaK.   14.10.2011 v 21:44

Lucy a samozřejmě i ostatní dobrou noc,taky jdu spátSmile

Autor: Iveta   14.10.2011 v 21:47

Ali K.Pracuji v Janáčkově divadle.

Autor: kacka   14.10.2011 v 21:53

Lucy,drž se snad ti bude zítra lépe,kamarádka je určitě v nebíčku už a poprosí  ty tvé  andílky aby se ti uz zadařilo miminko a bude se na tebe  zhora koukat jak vám roste. Jinak to inseminace je časově trošku náročná,protože manža s tím má docela problémy se uvolnit do 3hodin než tam zavřou a navíc ti to řeknou vždy tak 2dny dopředu a záleží jak roste folikl,já tam jezdila v ten měsíc kolem ovulky 3krát První si tě pozvou pokaždé 10DC a podle prohldky vypočítají jak roste vajíčko a pak tě pozvou jednou na zavedení tak tak za dva dny podruhé. Ale mi to také zkusíme tak 2měsíce přirozeně a pak se uvidí,tenkrát se to taky povedlo,tak snad to vyjde znovu. NÁM VŠEMLaughing

Autor: Adéla   14.10.2011 v 22:39

Ahojky všem snažilkám:-)Dlouho jsem se neozvala,tak alespoň ve zkratce hlásím,co u nás nového...Dnes jsem přesně 10tt,všechno probíhá normálně,už mi i trošku roste bříško:-)Je to tím,že jsem docela hubená,takže bych to asi moc dlouho neutajila:-)))Jinak je mi stále zle a celkově to snáším daleko hůř,než poprvé,před 5 lety.Ale papám vitamínky,odpočívám,věnuju se malé,se kterou jsme spolu doma a plánuju poslední věci na svatbu.Je už za týden,22.10. a člověk by nevěřil,jak náročné je naplánovat svatbu za měsíc.Popravdě už se těším,až to bude zamnou:-)Dám sem potom nějaké foto.Budu mít potom konečně víc času zase si písmenkovat.Na všechny myslím,pročítám někdy příspěvky a držím palečky.A Jannis mooc gratuluju:-)Opatrujte se,prskám bacílky

Autor: Týnuška   15.10.2011 v 01:51

Přeju pěkné ráno (pochybuji, že v tuhle hroznou hodinu tu někdo ještě je, takže přdpokládám, že to budete číst až ráno) Laughing Co mě dneska, tedy včera. No prostě v pátek nenapadlo. Nelíbilo se mi jak máme ložnici, tak jsem pár věcí trošku přemístila, ale v tom mě začlo hrozně píchat v podbřišku. Nakonec mě manžílek odvezl do nemocnice. Pani primářka na gynekologii mi dělala ultrazvuk a prý díky bohu mi našla jen namožené nějaké svaly, ale to je normální. Ale taky mi tam našla 4 mm mimíska (doktorka by mi dala, kdyby mě slyšela, že už těch pár buňěk nazývám mimískem, ale pro mě to už mimísek je Laughing) Takže jste holky měli pravdu, že je to jasné těhu. Mockrát Vám děkuji za podporu. Wink A já se můžu přidat k jarní-letní termín.. :-D Držím Vám palečky, ať Vám to výjde.

Autor: Lucy   15.10.2011 v 09:02

[42323] Ahojky. Kačko a tobě vždy spermijky aplikují 2x během jednoho cyklu? To té kámošce ne, dali jí je včera a znovu už přijít nemá. To jí radši ani nebudu říkat, byla by zklamaná, kdyby zjistila, že někde je zavádějí pro jistotu 2x. Ale mám pocit, že Rádě také jen jednou, že jo. To je vidět, jak každá klinika si to dělá po svém.

[42327] Adélko ahoj. To jsi hodná, že jsi za námi najukla. Kéž by ty Vaše těhu bacílky, které tu na nás holky prskáte, AndrejkaV., Yashi, teď už i Jannys, Tynuška..a ty....tady způsobily globální epidemii a my ostatní se konečně nakazily!!!!! Tak ať je ti brzo lépe, už jsi 10.tý týden, tak ještě tak ty dva a určitě ti začne být lépe! Střední část těhu bývá nejlepší. Přestane být nevolno a bříško ještě není tak velké aby tlačilo a příliš omezovalo! Ale těhu je hezké celé!!!

[42331] Tynuško, skvělá zpráva! Věděli jsme to od začátku a ty jsi se zbytečně napínala a strachovala! Moc Ti to přeju, staráš se o manželovi děti a teď vám přibude tvé vlastní, budete krásná rodinka a manžel si tě za to musí vážit. Jak ti jeho děti vlastně říkají? Jménem anebo mami? Užívej si těhu a až se mimi narodí, určitě ti vaše starší děti budou taky trochu pomáhat, na oplátku za to, jak se ty staráš o ně!

Mně bolí dnes od rána hlava, tak jsem si vzala prášek a kafe, teď můžu, ale v druhé půli cyklu, kdy vždycky doufám, co kdyby se zadařilo, tak to neberu nikdy žádné prášky. Radši. Těším se, že už brzo bude snad moct být snaženíčko a budu mít zase aspoň naději!

15.10.2011 v 09:36

ahoj děvčátka ... mě taky dnes bolí hlava, ale mám to spíše od páteře ... jinak jak jsem do teď mohla říkat, že zatím nezvracím, tak dneska byla premiéra Undecided tak snad v tom nebudu pokračovat ... máme dnes sraz po 10 letech z gymplu, tak jsem se tam chtěla aspoň ukázat, to by mě mrzelo ...ANDY Z., nevím, přesně, jak to je, ale pokud se budou jen dívat do dělohy přes čípek, tak by tam neměl být problém, myslím, že bude tak měsíc pausa a pak na to budete moct vlítnout, ale když už jsou dělané nějaké zákroky přímo na děloze, jako třeba u mimoděložního, že je prostě zašitá přímo ta děloha, tak tam se musí minim 3m čekat .... TYNUŠKO, gratulace a šup za náma do diskuse TP J-L :-)

1 ... 813 814 815 ... 2908
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.