Snažilky, pojďte pokecat ;o)
Autor: Lucy 14.10.2011 v 21:17
[42294] To jsi skvěle vymyslela Álo, tak víš, co? Tak to tak uděláme! Prostě otěhotníme, jo?
[42286] Andrejko, tak to jsou super zprávičky, co tam ty holky píší, že otěhotněly prakticky hned, či druhý měsíc! Tak aspoň tahle starost ti odpadá!
Jane, ty už jsi 10. den? Já teprv pátý, ale ovulku jsem teď dvakrát měla už 9.tý, takže možná už za 4 dny bude zase.... už se nám to blíží, ty budeš asi ještě o něco dřív než já. Nebo podobně. TAk se budeme řídit rozhodnutím Ály, jo? Prostě se nám to povede!
Jannys, prožíváš krásné období! To je hezký, že má z toho mamča takovou radost! A jsi dobrá, že to čestně hned v práci řekneš. To já, když se mi to povede, tak asi nějakou dobu to budu tajit....kdyby to zas bylo špatné a těhu zase nedopadlo, abych o práci nepřišla.....už 2x minulá rok mi to tolerovali, ale potřetí asi sotva....
Autor: Andrea.V 14.10.2011 v 21:18
Yashi, jojo můj manža pořád jezdí ne tolik jako dřív, když jsme neměli Deníska a jezdili jsme oba, teda každý na své mašině já, jako batůžek vzadu nee to nejni pro mě
na mašině mám najeto za vlastními řídítky něco kolem 80000km řekla bych, že skoro víc než v autě
, ale 3t před porodem Dendy jsem se nechala přemluvit a motorku jsem prodala, mohla jsem pak jezdit na manžovo litru, ale pokaždé jsem se koukla na Deníska a řekla si, že s mou smůlou na voly za volantama to ještě nechám být, v roce 2006 jsem o fous přežila nehodu, když mě zezadu sundal v 70km/h bus bus, bo mě malej nejvíc potřebuje, manža u nás moc nejzdí dycky se seberou parta a jedou třeba do Rakouských Alp tam si pár dní zařádí a zas dom, ale mašina my chybí a hodně to ne, že ne jenže teď jsou důležitější prckové
.
Lucy, žaludek přežil i ten česnek, tak snad mě už nepřekvapí, ale ta únava je fakt děsná, teď jsem uspala malýho a šla ještě mrknout na vás a pak hned vlezu do pelechu a budu za moment tuhá
.
Andríí, Ty se neboj všechno dopadne dobře uvidíš a jestli ne do té laparky, tak po ní určo zaděláte s manžou na mimíska
, kterého si pěkně přivezete do nového zařízeného bytečku a budete tam všichni pěkně šťastňoučký
.
Alenko, my máme obývák taky tm. oranž-žlutý a, teď ho přemalovávám na světle oranž-žlutou
, ložnici máme světlonce žlutou s tmavší hnědou, předsíň bílou a ednu stěnu světle hnědou a Denísek má pokojík žluto- svítivě zelenej s modrým kobercem a javor nábytek celej jsem si ho udělal sama jak jsem to chtěla a Denísek je v něm moc rád
všude má samolepky autíček a na jedné stěně skoro metr velkou samolepku zeleného Dinosaura
.
Děvčátka jdu ještě něco sezobnout a zalezu, tak krásnou dobrou noc všem
a prsky prsk
.
Autor: kačka 14.10.2011 v 21:18
Lucy oni to možna taky dělají všude jinak ja na tom byla v Olomouci a byla jsem tak 3krat,ale ani tak se nepovedlo a přitom spermijky ok,ovulace ok a sliznice na to taé jakštakž byla a stejně nic já se ptala doktora v čem je teda problém a neuměl mi odpovědět. Ale mám známou a té se to po té inseminaci povedlo hned napoprvé.
Autor: Lucy 14.10.2011 v 21:19
[42298] Ivet, právě kvůli tomu, že máš plno myšlenek i jiných, nejen na to těhu, tak to určitě vyjde. Dvakrát přesně kolem ovulky...tak to máte velkou šanci! Tak teď už jen držet palečky!
Autor: Bea 14.10.2011 v 21:20
ahojky, dnes jsem 24DC, utrogestan jsem vzala poslední včera a teď budu čekat....
..moc jsem tady nebyla, snažím se na to raději nemyslet....papa, všechny vás zdravím...
Autor: Lucy 14.10.2011 v 21:24
[42301] To je klika,když jí to vyšlo hned napoprvé. Ono je to poměrně náročné, to vždycky zorganizovat, ten chlap si na to musí také najít čas.....a být připraven v tu pravou chvíli, i když se to nehodí....Já bych radši chtěla, kdyby to vyšlo přirozenou cestou.....pořád si říkám, vyšlo to loni 2x, vyjde to třeba i potřetí...Snad. Vy také budete nejdřív zkoušet přirozenou cestu, ne? Nebo se rovnou vrátíte k IUI až bude manžel zpátky?
Autor: Lucy 14.10.2011 v 21:29
[42304] Beo, teď je to náročné, tohle závěrečné čekání, viď! Tak stráášlivě moc držím palečky! Už je vážně načase, aby ti to vyšlo!
Autor: Iveta 14.10.2011 v 21:31
No jo Lucy,ale tolik slz co jsem vyplakala,že bych mohla ztratit milovanou práci,jsem nevyplakala ani za celou dobu našeho snažení...Snad se karty brzo obrátí. A případný hnízdílek nebude mít nešťastnou mámu.Táhneme teď´ všichni v práci za jeden provaz a hodně bojujeme.Vaše příspěvky si pročítám každý den,ale na některé nemůžu reagovat,protože jsem ty situace nikdy neprožila a léky taky nikdy nebrala,jen bylinky.
Autor: Lucy 14.10.2011 v 21:36
[42300] Andrejko V. já si tu únavu v těhu ještě pamatuji! Byla jsem schopná spát několikrát za den a pak i v noci. Ona snad i ta po nějaké době přejde a začneš se cítit naopak hodně dobře!
Já vím, že motorky jsou životní styl, znám několik lidí, kteří tím žijí, i když je fakt, že příchod dítěte to dost změní. Ale kolegyně, které je 45 a děti už jí odrostly, po 15ti leté pause, kdy na to nebyl čas, už zase jezdí, a s nimi i dospělý syn....Ale přesto mě motorky nahánějí strach, spíš ta rizika.....ne motorky jako takové. A jak sama máš zkušenost, nemusí chybu udělat motorkář, ale někdo jiný, jako tebe ten bus...to jsi psala, už v té době kolem porodu, co máš za sebou....žes jen tak tak přežila....Takže prostě, teď jsou priority jinde.....Ale věřím, že je to srdcová záležitost.
Autor: Bea 14.10.2011 v 21:37
[42307]Lucy, díky...
... určitě mi to všechny odpustíte, že tady teď chvíli nebudu tak často...myslím na to spíš tak nějak negativně, jak to dopadne, tak potřebuji přijít na jiné myšlenky než bude rozhodnuto....
..zatím papa, dobrou a všechny se mějte krásně a opatrujte se...
...jako bych tady s vámi byla....

Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55