Snažilky, pojďte pokecat ;o)

Autor: AlenaK.   14.10.2011 v 19:43

Lucy a kdy ti vychází ovulka?Mě skoro na konci měsíce.Někdy od 26.10.mám plodné dny.Pokud ji budu mít zase 15DC tak ji budu mít 29.10.Tentokrát dáme do snažení všechny své sílyLaughingLucy jak podniknete snažení,každý den nebo obden?

Autor: Lucy   14.10.2011 v 20:07

[42279] Alenko, já předpokládám, že bych ji měla mít tak v prostředku příštího týdne. Od neděle už se chci testovat. Uvidím, doufám, že tak ve středu by být mohla. Já to Álo udělám tak, že jakmile bude ovu testík skoro úplně pozitivní, tak začnem....a doufám, že další den pak bude už úplně pozitivní....a tak taky, a další den....nejméně....Takže 3-4 dny bych chtěla za sebou. Ob den bych se bála, že tu pravou chvilličku prošvihnem. My to popravdě kvůli stresu a práci flákáme v ostatní dny, takže ty 4 pokusy snad dáme.

Autor: AndreaZ. ♥   14.10.2011 v 20:13

Alenko a Lucy s tím sem vůbec nepočítala Cry , ach jo . To je v háji , to si budeme muset dávat pozor , abych do toho nevlítla . A co když to zrovna bude jako naschvál a já otěhotním , co potom ?? Surprised

Yashi asi nevíš jak o je , že ?? Innocent

Autor: AndreaZ. ♥   14.10.2011 v 20:21

Tak jsem ted na Emiminu četla , že po laparce otěhulkovala nějaká hočina hned další měsíc Smile .

Koukejte Smile http://www.emimino.cz/diskuse/otehotneni-po-laparoskopii-50093/ .

Lucy jinak to videjko je skvělé !! Wink

Joa už máme doma barvičky , byli jsme ještě jednou v Liberci a koupili jsme je , máme oranžovou do ložnice a červenou do obýváčku Wink .

Autor: Jannys   14.10.2011 v 20:44

ahojky snažilk,y... Lucynko jsem v napjatém očekávání ať už je pondělí dnes jsem to řekla mamině :) a ta měla slzty na krajíčku vzala to perfektně :) až jsem to nečekala samozřejmně byla to rychlá spojka hlavně říkám mami ještě to dál neříkej v pondělí jdu na UZ no a bum už volají další ž proč jsem to neřekla a pod.Byla jsem za mamkou v práci a byl tam ten kuchař Petr :) a onehdá se prý bavili,že se mamce všechno co řekl stalo akorád mu nevyšla jedna věc a já do toho dojdu a jen tak v klídečku oznámím že jsem těhule :D no málem spadla na zadek.Zítra to oznámím moji šéfové jsem odhodlaná a myslím si,že by měla vědět můj zdravotní stav a upozorním jí hlavně že se může stát že bych šla od út.na neschopenku,že by měla čas si někoho najít za 3 dny alespon jako brigádníka myslím,že je to fér,jelikož je to už jen slušné vychování než mít v pondělí volno a v úterý se dostavit s něschopenkou a dělejte si co chcete! :) že jo.Doufám že jí to i odůvodní proč jsem byla poslední dny taková nesoustředěná.Jinak hned jakmile se to dozvěděla moje teta která dělala vlastně dřív na to stejném místě kde jsem ted.Tak okamžitě prostě at to řeknu šéfce že sice bude naštvaná ale že já za to nemůžu že at netahám ty palety toho cukru a moky jestli jsem normální a jestli chci potratit nebo začít krvácet...Bylo to fakt úžasný jak hnedka na mně vyskočila že se mám šetřit a jít na neschopenku oduvodnit dr.jak to mám v práci a že by mi měla dát tu neschopenku.To stejné mamča moja :) jinak navíc teď je každý pomale nemocný občas už pokašlávám,ale vážně co nechci se nachladit.V pondělí jdu na UZ tak se hrozně moc těším a nemůžu se dočkat jinak ještě ty dva dny to musím v práci vydržet a držet se. :)

Autor: Jane   14.10.2011 v 20:47

Ahoj holky zdravím Vás a jen si Vás tady pročítám. Trošku mě začíná bolet jedna strana, tak se začíná něco dít. Jsem 10DC.

Andrejko já jsem byla taky na té hysteroskopii, je to tak jak jsi psala, mrknou se dovnitř do dělohy jestli je tam všechno jak má být. Budeš mít vyvedenou hadičku v boku, kde bude odtíkat ta kontrastní látka, takže si myslím, že minimálně 3 dny si tam pobydeš. Ale není to nic hroznýho. To zvládneš levou zadníWink. A kdy budeš moct otěhotnět, Ti určitě řeknou, takže žádný stresíkWink

Autor: AlenaK.   14.10.2011 v 20:59

Andrejko já myslela,že třeba měsíc po nebudeš smět otěhotnět.Ono aj po císaři nedoporučují otěhotnět minimálně rok,ale když se stane tak akorát více tu matku hlídají,ale to je mnohem větší operace.Tobě udělají dva max.tři vpichy o velikosti 1-2cm a to je zahojeno brzy.A stěna břišní není skoro vůbec oslabena a svaly jsou řízlé jen malinkato.A stejně než by ti začalo růst bříško,tak by bylo vše ok.Tak asi budeš moct hned.

Budete mít krásné barvičkySmileMi máme v obýváku takovou oranžovo-žlutou nebo nevím jak ji nazvat,tmavě oranžováUndecidedJá vůbec nevímSurprisedK tomu nábytek ořech a černé sklo,hnědá sedačka a podlahu z olejovaných parketSmile

Autor: AlenaK.   14.10.2011 v 21:07

Lucy tak to budeš tentokrát první ve snažení i čekání na výsledekSmileA tentokrát jsem nám všem vymyslela,že se to povede a přejdeme do těhulekLaughing

Autor: AlenaK.   14.10.2011 v 21:09

Jinak Lucy s tím snažením to taky tak uděláme,3-4dny po soběSmileA to by bylo,aby nebyloLaughing

Autor: Iveta   14.10.2011 v 21:15

Ahoj.Tak pozitivní ovu test už byl včera a i dnes.No,milískovali jsme se ve středu,včera nic a dneska bylo také snaženíčko.Ranní teplota byla 36,42 tak uvidíme zda zítra vyhoupne,nebo se bude držet ještě dole.Po pravdě řečeno,tento cyklus na miminko nemyslím..V práci je tolik strachu(chtějí nás na 7měsíců propustit a nikdo z nás neví,zda nás vezmou všechny i zpět,která z Vás je z Jižní Moravy,tak možná odhadne ,kde pracuji)V takovém stresu se asi těžko zadaří:-((

1 ... 811 812 813 ... 2908
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.