Snažilky, pojďte pokecat ;o)

14.10.2011 v 17:31

šári, to jí budou určitě dělat v celokvé anestezii

Autor: AndreaZ. ♥   14.10.2011 v 17:40

[42256] Šáry , bude to v celkové narkoze .

Ted jsem si psala s holkama na WZ a ta jedna tam píše , že u nich je nějaká dr a že je prej toho názoru , že po laparoskopii a hystereskopii se otěhotní až po dvou letech Frown a já už nechci čekat , celkem mě to polekalo Cry .

14.10.2011 v 17:42

ANDY, klid .... to tak určitě není, věř mi Wink

Autor: AndreaZ. ♥   14.10.2011 v 17:47

[42260] Ok Yashi , budu ti věřit . To jsem potřebovala slyšet ! Děkuju Smile

Autor: kačka   14.10.2011 v 18:15

Aha,tak to já byla na pruchodnosti vejcovodu,už to tedy vímSmileSmile

Autor: AlenaK.   14.10.2011 v 19:24

Yashi,tak spíše můj manžel je nebo teda byl motorkář.Motorku ještě doma sice má Hondu 900 Fire blade,ale od té doby co se narodil Honzík na ni ani jednou nesedl.Je to nebezpečné.

Autor: Lucy   14.10.2011 v 19:26

AndrejZ., Yashi je doktorka, takže té můžeš věřit stoprocentně, ale i já jako laik bych řekla, že je to blbost, nenech se tím strašit, proč by nešlo otěhotnět!! Pokud je žena plodná, tak to, že si tě uvnitř prohlédnout není nic, co by bránilo otěhotnění! Když si tak vezmeš, že po revizích, po potratech, musejí vyškrábnout celý vnitřek, také rozšířit děložní hrdlo....a také se může otěhotnět skoro hned!

Mimo jiný, ten klip, co jsi sem na něj dala odkaz, je fakt vtipný....když to dohrálo nabídlo ho to znovu i s obrazovkou na dvě půlky a v té druhé byl ten originální klip, s těmi opicemi, které ty dětičky napodobují, tak jsem si  to pustila podruhý....a i moji kluci se na to přišli podívat, protože jim se zase líbí ten klip....a mě ty dětičky.

Pobavilo mě to a zlepšilo náladu po tom pohřbu, děkuji, že jste na mě mysleli, no bylo to hrózně smutný, na rakvi věnec s nápisem Nikdy na tebe nezapomeneme maminko...a jména jejích dětí....No nešlo přestat brečet...Pak jsem šla i na smuteční hostinu, s čímž jsem nepočítala, ale pozvali mě tam...a to trochu šlo, i když dojímavé chvilky byly i tam....když mi vyprávěli ty poslední těžké chvíle....Holky, platí to pořekadlo .... buďme radši zdravé a bohaté.....než chudé a nemocné....Někdo to má vážně o mnoho těžší než jiní....Měla tam strášně moc kamarádů, byla mladá.....

Tak kámoška má po IUI, ale Kačko, jí to nedali, ani tampon, ani klobouček...Kolikrát jsi na tom kačko byla? Dávala jsem sem odkaz včera, tam píší, že s každým dalším pokusem se zvyšuje úspěšnost, a u 3. či 4. je již hodně vysoká! Takže opakovat, opakovat...se doporučuje.

No, my zatím pojedeme na přírodno...doufám, že ovulka bude lepší než minule a že díky pozitivnímu, skutečně pozitivnímu testu  budeme lépe vědět kdy na to skočit....a uděláme tedy i více snaženíček.

Alenko, takže došla, tak jsme znovu obě na startovní čáře, viď! Já taky vždycky smutním jen chviličku a pak zase doufám v další měsíc....

AndrejV. tvůj žaludek by si zasloužil pochválit, že tě vůbec netrápí! Tak ať to tak vydrží! Ale to už snad jo! A Yashi, tobě ať ty nevolnosti co nejrychleji přejdou!

Zdravím i ostatní, Jane, Šárku, Jannys, Tynušku....Beuško Tebe samozřejmě!!!! Jsi tu teď jediná v napjatém očekávání, že jo? Tak Ti přeju, ať brzo nepatříš už do snažilek, ale hopsneš za holkama do těhulek!

Autor: Lucy   14.10.2011 v 19:33

Holky i tenhle klip je fakt dobrej, jak si zuřivě dvojčátka povídají: http://www.youtube.com/watch?v=_JmA2ClUvUY&feature=fvwp&NR=1

Nabídl se hned po tom andrejčiným, připomněl se mi, viděla jsem ho už tak před rokem....ono je jich strašně moc....třeba to mimčo, co se šíleně chechtá tomu trhání papíru, anebo ta rusanda, co předstírá, že čte....a další a další....znáte-to už je staré- ta čtyřčata, či paterčata....jak leží s maminkou na posteli a tatínek na ně asi dělá ksichtíky a hromadně se smějí? Ten mě dostává znovu a znovu!!

Autor: AlenaK.   14.10.2011 v 19:38

AndrejkoZ.,ale já si myslím že určitě nějaký měsíc po nebudeš smět otěhotnět.je to operace a zásah do dutiny břišní.Ale možná se pletu.Určitě se na to zeptej dr.Wink

Autor: Lucy   14.10.2011 v 19:42

Jo no jo vlastně, ono je to přes břicho, né spodem....Aha aha, to jsem si neuvědomila, to bude vlastně laparoskopií....to by mohlo být fakt na chvíli čekání. To asi vlastně tak 3 měsíce budou doporučovat na rekonvalescenci. Jejda. Andrejko, ale i kdyby to tak bylo, tak budeš zařizovat byteček a pak budou vánoce....a pak už brzo určitě budete moci začít znovu! No....snad ti to povolí co nejdříve!

1 ... 810 811 812 ... 2908
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.