Snažilky, pojďte pokecat ;o)
Autor: kacka 14.10.2011 v 16:54
Andrejko Z , a co ti přesně budou dělat? já teda nevím na čem jsem to já tenkrát byla,protože já rano nastoupila a za 3hodky jsem mohla jít domu a na druhej den do práce. Tak co mi to sakra dělali?
říkali že mám obe strany v pořádku.
Autor: kačka 14.10.2011 v 16:57
Ty děcka jsou super Andrejko
Autor: AndreaZ. ♥ 14.10.2011 v 17:02
[42245] KJAčko a nedělali ti hystereskopii ? Mě budou dělat laparoskopii i hystereskopii .
Autor: kačka 14.10.2011 v 17:05
Když já vubec nevím co to znamená tady ty názvy
Autor: AndreaZ. ♥ 14.10.2011 v 17:12
Kačko asi ti dělali tu laparoskopii , tady v papírech mi píšou , že je to : prohlédnutí dutiny břišní a vnitřního genitálu mikroskopickým přístrojem a kontrola průchodnosti vejcovodů aplikací barviva do děložní dutiny a po aplikaci barviva do dutiny děložní bude pozorován průnik barviva přes vejcovody do dutiny břišní .
a u hystereskopie mám : kontrola dutiny děložní optickým přístrojem , eventuelně s odběrem vzorku z dsutriny děložní a děložního hrdla .
Prostě se podívají zda tam nemám uzávěry , děložní přepážku , srůsty , endometriozu , myomy , polypy polycystické vaječníky .
Snad to bude dobré . 
Autor: makina 14.10.2011 v 17:23
[42250]Andrejo bude to urcite dobre a budu ti drzet tady s holkyma palecky
Autor: AndreaZ. ♥ 14.10.2011 v 17:24
[42251] MAki , děkuju , je to moc milé
.
14.10.2011 v 17:25
MAKI, kdy myslíš ten OT????
14.10.2011 v 17:27
ALI, ANDREJKO V ... vy jste motorkářky???
můj chlap taky jezdí, teda teď už jen na své JAWA 250, ale kdysi jezdil i na silných, ale to už teď nemůže (naštěstí, protože nemá na čem) ... já jezdila s ním, ale loni na svatebce jsme se vymleli na skutru, tak už jsem z toho měla strach, loni jsem pak ještě nějaké jízdy absolvovala, ale letos jsem na to ještě ani nesedla a už zas ani nesednu ...
Autor: Šárka 14.10.2011 v 17:30
Andrejko Z,teda když jsem četla co vše se dělá při těch zákrocích,tak jen doufám že to bude vše u tebe v cajku,a to se dělá při vědomí bo pod narkozou,no já jen že skoumání uvnitře dělohy je asi bolestivé těma přístrojema,no nikdy jsem na tom nebyla,tak nevim jak to probíhá,ale četla jsem někde na netu o těchto zákrocích....
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55