Snažilky, pojďte pokecat ;o)

Autor: kacka   14.10.2011 v 16:54

Andrejko Z , a co ti přesně budou dělat? já teda nevím na čem jsem to já tenkrát byla,protože  já rano nastoupila a za 3hodky jsem mohla jít domu a na druhej den do práce. Tak co mi to sakra dělali?Smile říkali že mám obe strany v pořádku.

Autor: kačka   14.10.2011 v 16:57

Ty děcka jsou super AndrejkoLaughing

Autor: AndreaZ. ♥   14.10.2011 v 17:02

[42245] KJAčko a nedělali ti hystereskopii ? Mě budou dělat laparoskopii i hystereskopii .

Autor: kačka   14.10.2011 v 17:05

Když já vubec nevím co to znamená tady ty názvyUndecided

Autor: AndreaZ. ♥   14.10.2011 v 17:12

Kačko asi ti dělali tu laparoskopii , tady v papírech mi píšou , že je to : prohlédnutí dutiny břišní a vnitřního genitálu mikroskopickým přístrojem a kontrola průchodnosti vejcovodů aplikací barviva do děložní dutiny a po aplikaci barviva do dutiny děložní bude pozorován průnik barviva přes vejcovody do dutiny břišní .

a u hystereskopie mám :  kontrola dutiny děložní optickým přístrojem , eventuelně s odběrem vzorku z dsutriny děložní a děložního hrdla .

Prostě se podívají zda tam nemám uzávěry , děložní přepážku , srůsty , endometriozu , myomy , polypy  polycystické vaječníky .

Snad to bude dobré . Wink

Autor: makina   14.10.2011 v 17:23

[42250]Andrejo bude to urcite dobre a budu ti drzet tady s holkyma palecky

Autor: AndreaZ. ♥   14.10.2011 v 17:24

[42251] MAki , děkuju , je to moc milé Wink .

14.10.2011 v 17:25

MAKI, kdy myslíš ten OT????

14.10.2011 v 17:27

ALI, ANDREJKO V ... vy jste motorkářky??? Surprised můj chlap taky jezdí, teda teď už jen na své JAWA 250, ale kdysi jezdil i na silných, ale to už teď nemůže (naštěstí, protože nemá na čem) ... já jezdila s ním, ale loni na svatebce jsme se vymleli na skutru, tak už jsem z toho měla strach, loni jsem pak ještě nějaké jízdy absolvovala, ale letos jsem na to ještě ani nesedla a už zas ani nesednu ...

Autor: Šárka   14.10.2011 v 17:30

Andrejko Z,teda když jsem četla co vše se dělá při těch zákrocích,tak jen doufám že to bude vše u tebe v cajku,a to se dělá při vědomí bo pod narkozou,no já jen že skoumání uvnitře dělohy je asi bolestivé těma přístrojema,no nikdy jsem na tom nebyla,tak nevim jak to probíhá,ale četla jsem někde na netu o těchto zákrocích....

1 ... 809 810 811 ... 2908
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.