Snažilky, pojďte pokecat ;o)
Autor: Andrea.V 14.10.2011 v 14:27
Alčo, to znám Denísek byl přesně takovej on, už chodil na prochajdy pěšmo a třeba holky od kámošky s ulice jsou o 3 měsíce mladší a ještě teď se nechaj vozit. Ale je to s nima sranda viď teda pokud nevezmou hlavou hranu futra nebo podobné karamboly, to jsem pak měla hrůzou na hlavě ježka místo vlasů
. No byla to výhoda, ale fakt to bylo o štěstí, byla jsem tam na botky asi 10x a s toho jsem nakoupila jen asi 3-4x zato pořádně jednou měli dokonce akci 2 botky po 250kč a k nim jakékoli další zdarma, tak jsem tam tenkrát malému koupila kotníčkové stejné, ale v jiné barvě a vždy o číslo větší ty byli super a kotníčkové sandálky od nich taky
. Nic kočko jdu se vyvenčit
obléknout a pomalu vyrazím pro prtíska dnes my ráno, už hlásil a maminko teď budu a nepůjdu do školky viď, až v pondělí jak si pamatuje, že další školka je po víkendu v pondělí prcek jeden, tak zatím ahojík
.
Autor: AlenaK. 14.10.2011 v 14:28
Boskovice ty jsou daleko od nás.Ale možná toho kamaráda bude znát ze srazů můj manžel.Vím že tam kluci z Boskovic a od Brna jezdili
Autor: AlenaK. 14.10.2011 v 14:30
Ahoooj taky půjdeme ven až se prcek probudí a nasvačí
Sice je tady jen 10st.ale ven se musí
Tak papa a pusinku Denískovi
Autor: Andrea.V 14.10.2011 v 14:31
Ten kámoš se jmenuje Jarda vypadlo my příjmení, ale říkáme mu Kořala naše moto srazy v jejich kempu jakože oslava VŘSR to byli tenkrát kalby
.
Autor: AndreaZ. ♥ 14.10.2011 v 14:34
[42197] Alenko to víš že budu doma pokud mě to bude bolet , ale pak nevím kdo mi tu neschopenku ukončí , protže mi jí budou vystavovat v nemocnici , tak jestli pak znovu tam nebo to dám svému gyn. dr , asi nevíš vid ?
A vůbec nevím jestli budu muset řekat nebo ne , na to se musím zeptat .
Tak snad to malý bude snášet v pohodě a budete to mít rychle za sebou .
[42199] Andrejko , děkuju 
Autor: Andrea.V 14.10.2011 v 14:37
Tady je sice polojasno, ale ve stínu jen 9st takže kosa, Denda má sváču ve školce, ale stejnak mu vždycyk něco nesu nebo si dá další doma nevím kam to dává asi to má po mě já jsem do těhu s ním mohla jíst jak nezavřená a na víc jak 60kg při 174cm jsem se nedostala
, posílám těhu bacílky na příští snaženíčko,obejmutíčko a Honzíkovi pusinu a pohlazení zatím páčko 
Autor: makina 14.10.2011 v 14:52
[42198]Alenko to je me lito.Vypadalo to tak nadejne sakrys
Autor: AlenaK. 14.10.2011 v 15:07
AndrejkoV.zeptám se ho jestli ho nezná
AndrejkoZ.snad tě to nebude moc bolet
Maki to nevadí,já to nějak tentokrát dobře zkousla.No další snažení zhruba 13-17DC
Ovulku mívám 15DC.
Ted máte snažení před sebou ty a Lucy,tak držím pěsti,at to vyjde a na TT jsou dálnice
Autor: kacka 14.10.2011 v 16:48
Lucy,ano mě po zavedení dávali první tampon a pak takovej klobouček kterej sem si měla za 3hodky vydělat
Autor: AndreaZ. ♥ 14.10.2011 v 16:52
http://www.youtube.com/watch?v=gUmymikGirU holky tohle jsou takový ňuňánci
...
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55