Snažilky, pojďte pokecat ;o)
Autor: AlenaK. 14.10.2011 v 13:49
AndrejkoV.beru vážně překvapivě dobře,že s enepovedlo.Myslela jsem že ukápne slza,ale ani to ne tentokrát.Opravdu jsem ted ráda,že nemám nějaký dlouhý cyklus a nemusím to řešit u dr.Cyklus 29dní,ovulace 15DC už druhý cyklus,takže super.Aspon vím kdsy ji čekat příští měsíc.Hlen začnu kontrolovat až v době plodných dní,jinak ne.Budu jen měřit BT a tak 13DC začnu dělat OT.
To bude určitě Denísek rád,že mu doneseš dárečky
Já taky strašně ráda nakupuji něco pro malého.At je to oblečení nebo hračka.My teda skoro všechno kupujeme,protože nemáme po kom dědit
Ale zase chodí jako krasasvec v novém.Ted jsem se dívala na zimní botičky,fuj ta cena je šílená.Všechny 800 a více kč.
Kam jedete na tu svatbu?Jestli teda můžu vědět.Pokud ne nebudu se zlobit,když mi to nepovíš
Autor: AlenaK. 14.10.2011 v 13:54
Lucy myslím na tebe,seděla jsem takto včera.Vím co prožíváš
A když si to vybavím,tak ještě dnes se mi slzy hrnou do očí.
A AndrejkoV.vůbec nevadí,že jsi si to popletla a i tak děkuji.Ty jsi takový andílek a ted když vím jak vypadáš,tak s těma culíčkama blondatýma tě nemůžu ani jinak opravdu nazvat,než andílkem
A Denísek vám tu lásku rozdává,protože ji vidí kolem sebe a byla mu od narození od vás dávána.Na dítěti se vidí,jak se doma rodiče chovají.A vy jste úplně úžasní rodiče a lidi,když máte takové zlatíčko,které vás miluje.Vrací vám to,co mu dáváte vy
Autor: AlenaK. 14.10.2011 v 13:56
Beuško a co ty?Kdy si zavedeš poslední utrouš?Jejda já jsem tak napnutá,jestli aspon tobě to tento měsíc vyjde,když já a Lucy nic
Autor: Andrea.V 14.10.2011 v 14:00
Alčo, já od ní dostala asi 7 velikánských pytlů oblečení jenže ona to neřešila manža jedináček a kluk jedinej vnuk, takže od babičky hafo všeho, takže co jí malej pokecal nebo tak hodila do pytle a kašlala na to nakonec s toho všeho zůstal jeden pytel věcí, které byli ok a šli vyprat a některé byli pěkné skoro nové. Je odbře, že nesmutníš přece jen Honzík je malej a péče o něj dá zabrat kor, když Ti začal chodit a začne pořádně běhat to je pak hoňka
. Já jsem nakonec ráda, že mrně přijde takhle později nechtěla jsem déle než 4 roky od sebe a vyjde my to bez 2 měsíců Denísek je samostatnej sám se obleče, umyje, nají a tak ho připravuju, aby si pak nepřipadal odstrčený kvůli mímu, že si má najednou dělat všechno sám stejnak to musí zvládat kvůli školce
. JJ botky to je záhul, když jsem mu kupovala loni jedny zdrav.sandálky na doma 2x na ven, 2x botasky, 2x zimní + sněhule na hory a k tomu holinky to je vždycky dardy ještě, že teď mu neroste nožička tak rychle já pro botky jezdila do Snate do Dřetovic normál sandálky zdrav Sante stojí od 600kč a víc a tam mají út a čt 15-17hod. výprodeje i dospělácké různé, ale je to o štěstí nikdá nevíš co a jestli budou mít
.
Kočko já to přesně nevím švagrová se vdala k Holešovu, ale ta nejstarší dcera s tím svým nastávajícím bydlí a jak se jmenuje ta vesnice si nepamatuju vím jen, že je to v těch končinách Zlín-Holešov tam někde ještě nám nedorazila ani pozvánka snad příští týden
.
Autor: AlenaK. 14.10.2011 v 14:06
Holky si představte,že mám kamarádku,snaží se o miminko taky už skoro rok.Tak dostala od dr.žádanku na spermiogram.Než se objednali,tak ji začal nový cyklus a poprvé jedla clostík.Plodné dny ji chuděře ale vyšli zrovna na dny kdy přítel musel mít absenci skrz spermiogram.Na ten šel v pondělí a v ten den se jí poprvé v životě zbarvil v pozit.OT,tak měla strašnou radost.Jenže přítel jí řekl,že ho bolí strašně záda,takže nic nebylo,tak si řekla zítra to ještě třeba zkusíme a on na to večer v postely,že už je přepnutý do spánkového režimu.Takže chuděra jedla hormony zbytečně a chlap s ena ni v ty dny vyprdl
Chudinka,brečela mi u kávy jak želva.Přitom celý rok mimi chtěl a snažil se.Jinak spermiogram mu vyšel blbě,prý nevylučují otěhotnění přirozenou cestou,ale moc procent tomu nedávají
Tak asi skončí taky minimálně na IVI
Je mi ji tak líto,je to moc hodná holka a děti miluje.
A měla pak zavádět utrouš,no ale obě jsme se zhodli,že by to bylo zbytečné.Co myslíte?
Autor: Andrea.V 14.10.2011 v 14:09
Alčo, díky ty si fakt zlatíčko no někdy my i ujely nervy a pak jsem si to vyčítala a připadala jsem si jako hrozná a zlá mamina, ale postupem času začínám chápat, že i ti malý človíčkové musí pochopit, že nejni jen sranda a smích, že se musí i poslouchat a nedělat věci, které se nemají, ale i tak my je dycinky líto, když ho plácnu na prdku nebo ho seřvu, ale pravda je, že na nervíky uměj mrňousové někdy zabrnkat zdatně
. Naštěstí Denda je hodně chápavej a vnímavej a tak si to spolu pak vysvětlíme a on se pak omlouvá, že bude hodnej a už to nebude dělat a já jemu, že ho nebudu hubovat nebo ho plácat na prdku bo je moje zlatíčko a nedala bych ho za nic na světě a pak se obejmem a dáme si hubana
. A děkuju za kompliment
.
Jo ty botky ve výprodeji mívají někdy za 250kč někdy 350kč, ale pořád je to půlka, takže když jsem měla štěstí třeba na sandálky koupila jsem mu třeba 3x24vel., 3x 25vel., 2x26vel. sice to bylo dost peněz, ale ve výsledku to bylo za půlku, takže super.
Autor: AlenaK. 14.10.2011 v 14:10
Jejda Andrejko Holešov je od nás kousíček,jezdím přes něj k našim.Já bydlím v Kroměříži a pocházím z Bystřice pod Hostýnem,ale sv.Hostýn ti asi nic neříká.Tak to jsem zvědavá až vám to příjde,odkud je,to by byla sranda kdybych ženicha nebo nevěstu znala
Kolik jim je?
Autor: AlenaK. 14.10.2011 v 14:16
To znám,taky mi občas nervy ujedou a když už moc zlobí,tak dostane na plinku nebo po ručičkách,když něco opakovaně bere co nesmí nebo ho seřvu a mě to pak strašně mrzí.Jenže nechceme mít rozmazleného spratka co neumí poslouchat a dělá si co chce.A s tím běháním je to už ted záhul,chce hodně chodit,i venku a ujde velký kus na to jaký je drobek.Za celý den se zastaví jen když spinká,jinak pořád chodí nebo spíše běhá,vypadá jako by neměl čas.
To máš dobré,že máš možnost zdrav.botiček za tak skvělou cenu.
Autor: Andrea.V 14.10.2011 v 14:19
Alčo, Andree bude v dubnu 24 a tomu jejími Michalovi nevím já ho zatím viděla jen 2x oni takovou dálku do Prahy nejezdí, když přijedou tak 1x za rok či dva, tak je to unikum a my na cesty tam taky moc času nemáme, takže spíš komunikujem přes net. Já Alčo ty končiny moc neznám mám kamaráda v Boskovicích, ale tam se teď taky moc nedostanem vidíme se vždycyk na svatbě někoho s moto party
.
Autor: AlenaK. 14.10.2011 v 14:25
Jinak já mám hodně oblečení od sestry.Šije dětské oblečení.Dávala jsem sem i její stránky,tak nevím jestli jsi s ena ně mrkla
Tu asi znát nebudu,je o 5let mladší.Ale jsem opravdu zvědavá odkud jsou.Je ten svět malý,píšu si s tebou a jsi z Prahy a rodinu máš zhruba 15km od nás
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55