Snažilky, pojďte pokecat ;o)
Autor: makina 14.10.2011 v 12:31
[42170] Lucy drz se kocko.
Autor: Bea 14.10.2011 v 12:36
Lucy, budu na tebe myslet...já vím, tohle se bez pláče zvládnout nedá...
posílám ti pohlazení a obejmutíčko...
Autor: Andrea.V 14.10.2011 v 12:42
Tak holky nakoupené papání n víkend a k tomu jsem malému koupila zateplené šusťákové kalhoty, aby mu bylo teploučko na nožičky, nové pyžámko a tílko s trenclema, takže trochu průvan v peněžence hihi, ale to neva prachy budou my nebudem a já Denískovi děsně ráda kupuju nové věci první 2 roky měl oblečení po kámoščinym prckovi dala my celou výbavu do 4 let co mu, už nebylo jenže to co jejímu prckovi bylo skoro ve 4 to bylo Denískovi ve 2
,jen pár nových jsem mu přikoupila na parádu no a teď musím vše kupovat, ale mám s toho větší radost než, když si koupím něco pro sebe i to radši scháním a vybírám
.
No dala jsem si masíčko na česneku s bramb. šiškama, tak uvidíme jestli my ani tohle nezahýbe žaludkem, tak snad už nic
.
Kočky moje jak já bych si přála, aby jste otěhu všechny nejlépe hned teď, ale to bohužel příroda zařizuje jak se jí zlíbí, tak aspoň držím dál pěsti a posílám kupu těhu bacílků na další snaženíčka a hodně štěstíčka těm, které budou testit, ať si ty TT nevymýšlí a koukaj ukázat //
.
Beo, děkuju zatím si myslím, že to je s toho minulého týdne, že my to doznívá no uvidím teple se oblékám a papám hodně ovoce, hr. víno, grepy, citrony, jablka, banány prostě co mě přijde pod ruku a k chuti
. Tobě posílám těhu bacílků hromadu a držím mocinky moc pěsti, ať ta rudoška nepřijde
.
Autor: Andrea.V 14.10.2011 v 12:45
Lucy, i když tam nebudu s Tebou věř, že na Tebe myslím a podpírám Tě aspoň takhle na dálku slzy odplaví smutek a zas bude dobře, tak to zvládni i já posílám obejmutíčko
.
Autor: AlenaK. 14.10.2011 v 12:49
Lucy jí jsem na tom pohřbu včera,taky jsem plakala jako želva
Bylo to hrozné,ale už je lépe.
Autor: AlenaK. 14.10.2011 v 12:55
Tak děvčata už mám rozuzlení záhady.Dnešní den píšu do kalendáře jako 1DC.Nejsem smutná,jsem opravdu ráda,že ms nakonec bez problémů a vyhledání lékaře přišla v termínu.Tak a znovu do boje.Manžel už se mě ptal,kdy budu mít asi plodné dny,prý aby se fyzicky nachystal
Tentokrát to rozhodně neodflákneme
Autor: AndreaZ. ♥ 14.10.2011 v 13:08
[42096]Chtěla bych všechni zdi bílé až na jedinou , tu za sedačkou bych chtěla tmavě červenou , ale uvidíme jakou barvičku vybereme . Zatím jsme pro ni ještě nebyli , potřebovala jsem si zařídi u svého obvodního dr předoperační vyšetření .
Alenko , sakryš to je pech ! Tak hlavně , že už se chystáte na další snaženíčko .
Lucy , myslím na tebe a podporuju tě aspoň myšlenkově , drž se holka !
Holky jinak já mám nástup do nemocnice 1.11.11 v 8hod ráno a bude to na neschopenku , tak že minimálně týden až dva doma- prý . A budou mi dělat jak laparoskopii , tak hystereskopii . A na zákrok půjdu ve středu a když bude ve čtvrtek vše ok , tak půjdu domů . 
Autor: AlenaK. 14.10.2011 v 13:27
AndrejkoZ.tak to budu držet pěstičky a at jsi hned v ten čt doma
Já jdu s Honzíkem 1.11.na očkování ,je to proti spalničkám a prý je na to reakce něco jako průběh té nemoci,tak snad to zvládneme.To mě ho bude zase líto drobečka našeho malinkého
Ale musí to být
Určitě na PN běž na těch 14dní,je lepší si odpočinout déle a hlavně nic těžkého nenos,i po laparoskopii se může udělat kýla.Za jak dlouho po ní můžeš otěhotnět?Hned nebo musíš čekat než se to úplně zahojí.
Autor: AlenaK. 14.10.2011 v 13:29
Andrejko co nám jiného zbývá,než se chystat.Ještě že mám tak zlatého manžela
a udělal by pro to cokoliv.Ikdyby byl sebevíce unavený,tak snažení prostě z posledních sil zvládne.Jen nevím jestli se máme snažit každý den nebo raději obden
no uvidíme.
Autor: Andrea.V 14.10.2011 v 13:31
Alčo, to mě moc mrzí
vypadalo to tak nadějně, no sebereš síly a příští snaženíčko to s manžou pěkně rozbalíte a to by bylo, aby se to konečně nepovedlo a Honzík se příští rok nedočkal doma přírůstku
. Já myslela, že Ty jdeš na ten pohřeb, až příští čt mám to, už nějaké pomotané ani jsem Ti nezvládla vyjádřit podporu ach jo
.
Andríí, tak budu držet pěsti, aby to vše dobře dopadlo a hnedle pak se zadařil mimísek
.
Holky já přijela z nákupu uklidila ho, šla vyvenčit hafinu,najedla se, umyla plast nádobí, uklidila nádobí z myčky, umyla linku a zametla a na zbytek prdím, manža si možná vezmě zítra malýho na kolo dokud je pěkně a tak budu uklízet, teš se natáhnu na sedajdu zapnu telku a budu relaxovat než pomažu pro malýho do školky počítám, že než my dá pusu zeptá se a máš pro mě něco mami
tak mu nesu takovou malou hru a jeho oblíbenou ovocnou tyčinku, už se těším, že budem o víkendu spolu a nebude ve školce
, tak mějte krásnej zbytek dne a já se zatím loučím páčko
.
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55