Snažilky, pojďte pokecat ;o)

14.10.2011 v 10:26

ALI, ale včera jsem to snědla bez problémů, ale dneska už teda ne ... ten test jsem si dělala až ten den po špinění, protože to byl první měsíc, co jsme se snažili a mě nenapadlo, že by se to hned povedlo, tak jsem na to ani nepomyslela :-)

Autor: AlenaK.   14.10.2011 v 10:39

Ahaaaaaaa,tak uvidím.Ted už zase nemám ani to špinění,já jsem z toho jelenInnocent

14.10.2011 v 10:41

LaughingWink

14.10.2011 v 10:42

no nic, jdu se projít, stavím se do práce, pozdravit je a podívat, jestli mi pacienti nezlobí :-)))) tak zatím papaaaaa

Autor: Blanka24   14.10.2011 v 10:50

Ahoj holky...tak jsme včera byli na těch kontrolních odběrech v Podolí na imunologii. Za 3 týdny budou výsledky. Věřím, že už konečně dostanem zelenou.

Autor: Bea   14.10.2011 v 11:11

[42145]Blani, tak ať ti to rychle uteče a za tři týdny můžete začít se snaženíčkem...Wink..ať jsou všechny výsledky v pořádku a  dostanete  na snaženíčko tu zelenou....Wink

Maki, myslím, že manžel vymýšlí nějakou novou strategii....Wink

Ali, jůůůůůůůůůůů, no tak tohle je napínavé, držím pěsti ať ta karkule už nepřijde....Wink

Yashi, to tak utíká ...Surprised..a ještě to kousek uteče a nevolnosti by měly přestat, vydrž....Wink

Lucy, tak ještě pár dnů  a snaženíčko je tady, viď?..tak si ho krásně užijte a  tentokrát už to určitě vyjde....Wink

Andrejko Z., tak honem hodně vitamínků aby si nebyla marod....Wink

Andrejko V., dávej na sebe pozor a ať se to brzy zase zlepší....Wink...hlavně ať z toho není nějaká nemoc, tohle počasí tomu taky moc nepřidá....Frown

 

Autor: makina   14.10.2011 v 11:19

[42129] Alenko testik je furt stejnej ani to moc nesiliii tak nevim no

Autor: Týnuška   14.10.2011 v 12:00

Alenko jak už i tady holky psali, tak HCQ hormon nepoznáš hned. Tenkrát jsem i někde viděla, nějakou tabulku, fakt to tam bylo pěkně znázornění, v jakým týdnu kolik hcg hormonu produkuješ. Já jsem neměla špinění, ale nějaký den po ovulce jsem měla v bílém výtoku kousky čehosi hnědého a první pozitiv test, byl až po týdnu po plánované menstruaci. Vůbec se ničeho neděs. Buď hlavně na sebe opatrná.

A vůbec všechny holky co se snažíte být těhu buďte na sebe opatrní. Papkejte hodně vitamínů, ať se mimískum ve Vás pěkně "bydlí". A uvidíte jak to půjde jedna báseň. Držím Vám palečky. Kiss

Autor: makina   14.10.2011 v 12:15

Yeshi kdy ty si mela pozitivni ot?

Autor: Lucy   14.10.2011 v 12:30

[42145] Čau Blani. Tak to jsem zvědavá, co Vám za ty 3 týdny řeknou! Jestli už se konečně zařadíš znovu mezi nás snažilky, snad jo!!!

 

Holky za půl hodiny začíná pohřeb té mé kámošky, už tu sedím v černém a čekám až mě nabere manžel....to budu brečet jak želva....tak zatím, papap

1 ... 805 806 807 ... 2908
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.